Купуйте офіційний і сертифікований товар категорії Відеокамери Hikvision з гарантією від виробника. 79 моделей на вибір. За ціною від 1935 грн до 58577 грн.
Інтернет-магазин hikvision.co.ua!
| Роздільна здатність: | 2 МП |
| Фокусна відстань: | 2.8 - 12 мм |
| Кути огляду: | Г: 114.5°-41.8°, В: 59.3°-23.6°, Д: 141°-48° |
| Тип встановлення: | Вулична, Внутрішня |
| Тип підсвічування: | ІЧ |
| Дальність ІЧ-підсвічування: | 50 метрів |
| Дальність підсвічування: | 50 м |
| Ступінь захисту: | IP67, IK10 |
| Тип підключення: | PoE живлення, Дротові |
| Роздільна здатність: | 4 МП |
| Фокусна відстань: | Панорама:4 мм; PTZ:5.9 - 188.8 мм |
| Кути огляду: | панорама:Г:79 °, В:42 °, PTZ Г:60.2 ° - 2.3 ° |
| Тип встановлення: | Внутрішня, Вулична |
| Тип підсвічування: | ІЧ |
| Дальність ІЧ-підсвічування: | 150 метрів |
| Дальність підсвічування: | PTZ до 150 м, панорама до 30 м |
| Ступінь захисту: | IP66, IK10, TVS 6000 В |
| Тригери тривоги: | виявлення руху, вхід тривоги, вихід тривоги, тривога саботажу відео, виняток |
| Тип підключення: | Дротові, PoE живлення |
| Роздільна здатність: | 4 МП |
| Фокусна відстань: | 2.8 - 12 мм |
| Кути огляду: | Г: 114.5° - 41.8°, В: 59.3° - 23.6°, Д: 141.1° - 48° |
| Тип встановлення: | Вулична |
| Тип підсвічування: | ІЧ |
| Дальність ІЧ-підсвічування: | 50 метрів |
| Дальність підсвічування: | 50 м |
| Ступінь захисту: | IP67; IK10 |
| Тип підключення: | Дротові, PoE живлення |
Швидке оформлення замовлення