TurboHD камера Hikvision DS-2CE56D5T-VFIT3
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1759-02
Аксесуари
Особливості:
- Адаптована під HDTVI технологію
- Відео вихід - 1080p < li>Режим день/ніч (ICR)
- DNR, Smart ІК
- ІЧ підсвічування - 50 метрів
- WDR 120dB
- IP66
Технічні характеристики:
| Камера DS-2CE56D5T-VFIT3 | |
| Сенсор: | 1/3 Progressive Scan CMOS |
| Кількість ефективних пікселів: | 1920 (H) х1080 (V) |
| Мінімальна освітленість: | 0.01 Люкс @ ( F1.2, АРУ вкл) 0 Люкс @ з ІК |
| Швидкість затвора: | 1/25 ~ 1/50,000 з |
| об’єктив: | 2.8-12 мм @ F2.0 Кут огляду:92-32 |
| Кріплення об’єктива: | М14 |
| Режим День/Ніч: | ICR фільтр |
| Широкий динамічний діапазон | 120dB |
| Синхронізація: | На внутрішній |
| Швидкість потоку відео: | 25 кадрів/с. |
| Відео вихід: | 1 аналоговий HDTVI вихід |
| Відео вихід CVBS: | 1Vp-p композитний вихід (75/BNC) |
| Відношення сигнал/шум: | 52 дБ |
| OSD меню | |
| Автоматична експозиція: | Indoor, Outdoor, Indoor1, LOW-LIGHT |
| ID камери: | Увімкнути/вик (15 символів) |
| AGC: | Підтримується |
| День/ніч режим: | Колір/ч-б/SMART ІК |
| Баланс білого : | ATW, AWC-SET, Indoor, Outdoor, ручні настройки |
| Детектор руху: | Підтримується, максимум 4 зони |
| Приватний маски | максимум 8 зон |
| BLC | Підтримується |
| Анти-мерехтіння | Увімкнути/вик |
| функції | Цифровийширокий динамічний діапазон,3Dцифрове шумозаглушення, чіткість, яскравість,цифровий зум,дзеркало |
| Загальні | |
| Умови роботи: | -40C ~ + 60C Вологість 90% або менше (без конденсату) |
| живлення: | DC 12В |
| потужність: | 7 Вт |
| Ступінь захисту | IP66 |
| ІЧ підсвічування | до 50 метрів |
| Зв"язок: | по коаксіальному кабелю (потрібен UTC контролер) Протокол:Pelco-C (Coaxitron) |
| Розміри: | ф130х93 мм |
| Вага: | 300 г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 50 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 50 метрів
Характеристики
- Матриця 1/3 Progressive Scan CMOS
- Вид (форм фактор) Мініатюрна
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 12В/7Вт
- Клас захисту IP66
- Модель DS-2CE56D5T-VFIT3
- Об’єктив
- Особливості Ширококутова, ІЧ-підсвічування, Висока роздільна здатність
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір ф130х93 мм
- Чутливість 0.01 Люкс/F1.2 (день), 0 Люкс з Ік
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.