IP камера Hikvision DS-2CD4665F/P-IZS
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1389
Аксесуари
Особливості:
- 1/1.8 Progressive Scan CMOS
- 6Мп (3072x2048) - 24 кадрів/с < li>Довга витримка
- DWDR
- 3D DNR
- Аудіо:1вх/1вих, тривога:1вх/1вих
- Підтримка мікро SD 128Гб
- AC 24В/PoE (802.3at)
- LPR модуль
Характеристики:
| Матриця | 1/1.8 Progressive Scan CMOS |
| Мінімальна світлочутливість | 0.01 Люкс (F1.2, при вкл. АРУ), 0.014 Люкс (F1.4, при вкл. АРУ), 0 Люкс з ІК |
| Швидкість електронного затвора | 1с ~ 1/100,000 сек |
| Довга витримка | Підтримується |
| об’єктив | 2.8-12 мм @ F1.4, Кут огляду:94.5-30.5 |
| Кріплення об’єктива | AF - автоматичний фокус і моторизований об’єктив |
| Управління діафрагмою | DC |
| Розширений динамічний діа пазон | DWDR |
| Цифрове шумозаглушення | 3D DNR |
| Режим День/ніч | Механічний ІЧ-фільтр |
| Стиснення | |
| Відео стиск | H.264/H.264 +/MJPEG |
| Профілі Кодака | Базовий/основний/високий |
| Відео бітрейт | 32 Кб/сек 16 Мб/сек |
| Аудіо стиснення | G.711/G.722.1/G.726/MP2L2 |
| Аудіо бітрейт | 64кб/с (G.711)/16кб/с (G.722.1)/16кб/с (G.726)/32-128кб/с (MP2L2) |
| Зображення | |
| Макс. роздільна здатність | 3072 x 2048 |
| Частота кадрів | 24 кадрів/с (3072x2048), 25 кадрів/с (3072x1728, 2560x2048 , 2560x1920, 2048x1536, 1920x1080) |
| 3 - потоку | Незалежна настройка, до:10 кадрів/с (4CIF) |
| Налаштування зображення | Налаштування яскравості, контрастності, насиченості з використанням клієнтського ПЗ або Веб браузера |
| Поліпшення зображення | BLC/3D-DNR/ROI/Defog |
| Корекція спотворення | Підтримується |
| Обрізати | Підтримується |
| Накладення картинки | 128 х 128, BMP 128bit, настроюються зони |
| Мережа | |
| Мережеве зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Тривожні сигнали | Видимість:осіб, вторгнення, расфокусірованія, руху. Динамічний аналіз, оповіщення при несанкціонованих діях, відключення мережі, конфлікт IP-адреси, винятків зберігання |
| Протоколи | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour |
| Безпека | Захист паролем, водяні знаки |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI |
| Інтерфейси | |
| Аудіо | 1 кан 3.5 мм аудіо вхід (Мік./Лінія)/1 вихід |
| Інтерфейс зв"язку | RJ45 10 M/100 M Ethernet порт і 1 RS-485 інтерфейс |
| Слот пам"яті | micro SD/SDXC/SDHC до 128Гб |
| Тривога | 1 вхід, 1 вихід (до DC24В 1A або AC110В 500mA) |
| Відео вихід | 1Vp-p композитний вихід (75/BNC) |
| Кнопка reset | є |
| Аудіо | |
| Фільтрація шумів | підтримується |
| Аудіо вх/вих | підтримується дві звукові доріжки, стерео |
| Частота звуку | 16kHz/32kHz/44.1kHz/48kHz |
| Відео аналітика | |
| Режим аналізу | Виявлення перетину лінії, виявлення вторгнень, область входу, область виходу, видалення об’єкта |
| Видимість лінії перетину | Перетинати попередньо намальовану віртуальну лінію |
| Виявлення вторгнень | Перетин зумовленої віртуальної області |
| Вхід в зону | Вхід в зумовлені віртуальну ділянку з зовнішнього ділянки |
| Вихід із зони | Вихід з заздалегідь визначеного віртуального ділянки |
| Залишені об’єкти | об’єкти, що залишилися в установленому регіоні, такі як баг аж, портмоне, небезпечні матеріали |
| Переміщення об’єктів | Переміщення об’єктів з визначеного регіону |
| Виявлення особливих подій | виявлення зміни кадру, раптове збудження аудіо потоку (збільшення/зменшення), виявлення втрати аудіо, виявлення расфокусировки об’єктива |
| Розпізнавання | Розпізнавання облич людей |
| Статистика | Підрахунок об’єктів (вхід і вихід, номер об’єкта, складання і показ на екрані в режимі реального часу) |
| Загальна | |
| Параметри навколишнього середовища | -30 C 60 C (-20 F 140 F) Вологість 95% або нижче |
| Джерело живлення | AC 24В ±, 10% PoE (802.3af) |
| Діяльність ІЧ підсвічування | 50 метрів |
| Споживання енергії | Макс. 24 Вт |
| Рівень захисту | IP66, IK10 |
| Розміри | 158 х 338 х 560 мм |
| Вага | 6200 г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 6 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 50 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 50 метрів
- Тип підключення Дротові, PoE живлення
Характеристики
- Матриця 1/1.8 Progressive Scan CMOS
- Відео стиснення
- Вид (форм фактор) Циліндрична
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання AC 24/24Вт/PoE (802.3af)
- Клас захисту IP66, IK10
- Модель DS-2CD4665F/P-IZS
- Об’єктив
- Особливості Запис звуку, Антивандальна, Відеоаналітика, Розпізнавання облич, Висока роздільна здатність, Ширококутова, Віддалений перегляд, ІЧ-підсвічування
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір 158x338x560 мм
- Чутливість 0.01 Люкс, 0 Люкс з ІК
- Запис На SD карту пам'яті, На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.