IP камера Hikvision DS-2CD2T23G0-I5 (4 мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1458
Аксесуари
Особливості:
- 1/2.8 Progressive Scan CMOS
- 1920 1080 @ 25 кадрів в секунду
- 3 відеопотоку
- Фіксований об’єктив 4 мм
- Чутливість:Колір:0.01 Люкс/(F1.2, AGC вкл), 0.028 Люкс/(F2.0 , AGC вкл), 0 Люкс з ІК
- BLC/3D DNR/ROI
- H.265 +, H.265, H.264 +, H.264
- 3-х осьова регулювання
- Вбудований слот Micro SD/SDHC/SDXC, до 128Гб
- WDR 120 дБ
- IP67
Характеристики:
| Матриця: | 1/2.8 Progressive Scan CMOS |
| Мінімальна освітленість: | Колір:0.01 Люкс/(F1.2, AGC вкл) , 0.028 Люкс/(F2.0, AGC вкл), 0 Люкс з ІК |
| Швидкість електронного затвора: | 1/3 с ~ 1/100,000с |
| Довга витримка | Підтримується |
| Автодиафрагма | ні |
| День/Ніч: | ІЧ фільтр |
| Цифрове шумозаглушення: | 3D DNR |
| WDR | 120 Дб |
| Регулювання по трьох осях | поворот:0 - 360, нахил:0 - 100, обертання:0 - 360 |
| об’єктив: | |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Апаратура | F2.0 |
| Управління фокусом | вручну |
| Кути огляду | Горизонтальний кут огляду:86, вертикальний:46, кут огляду по-діагоналі:102 |
| Кріплення об’єктива | М12 |
| ІЧ-підсвічування | |
| ІЧ-діапазон | до 50 метрів |
| Довжина хвилі | 850 нм |
| Стандарт стиснення | |
| Відео стиск: | Головний потік:H.264/H.265 Доп олнітельний потік:H.265/H.264/MJPEG Третій потік:H.264/H.265 |
| Тип H. 264 | основний профіль/Високий профіль |
| H.264 + | Підтримує (основний і додатковий потік) |
| Тип H.265 | основний профіль |
| H.265 + | Підтримує (основний і додатковий потік) |
| Відео bit rate: | 32 Кб/с ~ 16 Mб/с |
| Smart функції | |
| Аналіз поведінки | виявлення перетину лінії, виявлення вторгнень |
| Виявлення осіб | Підтримується |
| ROI | 1 фіксована область для основного потоку і підпотоків |
| Кадр | |
| Макс роздільна здатність зображення: | 1920 x1080 |
| Головний потік: | 1920 x 1080, 1280 x 960, 1280 x 720 - 25 кадрів/з |
| Доп потік: | 640 х 480, 640 х 360, 320 х 240 - 25 кадрів/с |
| Третій потік | 1920 x 1080, 1280 х 720, 640 х 360, 352 х 288 - 25 кадрів/с |
| Поліпшення зображення | BLC/3D DNR |
| Налаштування зображення | Насиченість, яскравість, контрастність, різкість, настроюються клієнтським програмним забезпеченням або веб-браузером |
| Обрізка | Ні |
| Перемикання день/ніч | Авто/за розкладом |
| Мережа | |
| Мережеве сховище | Підтримка Micro SD (SD/SDHC/SDXC) до 128Гб, локальне сховище і NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Тривожні сигнали | Видимість:детектор руху, тривога, відключення мережі, конфлікт IP-адреси |
| Протоколи: | TCP/IP, ICMP, HTTP , HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NT P, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour |
| API | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI |
| Версія прошивки | V5.5.2 |
| Експлуатація | Скидання одним ключем, антиблікове, двухпоточне, биття, захист паролем, маска конфіденційності, водяний знак |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Користувачі/рівні | До 32 користувачів, три рівня:адміністратор, оператор і користувач |
| Клієнт | iVMS-4200 Hik-Connect, iVMS-5200 |
| Веб браузер | IE8 +, Chrome 31.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0+ |
| Інтерфейс | |
| Інтерфейс зв"язку | 1 RJ45 10M/100M самоадаптівний порт Ethernet |
| Відеовихід | немає |
| вбудоване сховище | Вбудований слот Micro SD/SDHC/SDXC, до 128 ГБ |
| SVC | Кодування H.264 і H.265 |
| Кнопка скидання | Так |
| Загальні | |
| живлення: | DC 12 В ±, 25%, PoE (802.3af, class 3) |
| потужність: | 7.5 Вт |
| Робоча температура: | -30C ~ 60C, вологість 0% - 95% |
| Матеріал | Метал |
| захист | IP67, Грозозахист TVS 2000 на, захист від перенапруг і захист від перехідних напруг |
| Розміри: | Ф 105 х 299,7 мм |
| Вага | 1180 г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична, внутрішня
- Дальність ІЧ-підсвічування до 50 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 50 метрів
- Тип підключення Дротові, PoE живлення
Характеристики
- Матриця 1/2.8 Progressive Scan CMOS
- Відео стиснення
- Вид (форм фактор) Циліндрична
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 12В ± 25%/7.5 Вт, PoE (802.3af)
- Клас захисту IP67, TVS 2000 на
- Модель DS-2CD2T23G0-I5 (4 мм)
- Об’єктив
- Особливості Віддалений перегляд, ІЧ-підсвічування
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір Ф 105 х 299,7 мм
- Чутливість 0.01 Люкс/(F1.2, AGC вкл), 0.028 Люкс/(F2.0, AGC вкл), 0 Люкс з ІК
- Запис На SD карту пам'яті, На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.