Комплекти відеоспостереження Hikvision
Зворотній зв'язок +38(066)520-80-05
Каталог товарів
Закрити

Комплекти відеоспостереження Hikvision

Купуйте офіційний і сертифікований товар категорії Комплекти відеоспостереження Hikvision з гарантією від виробника. 138 моделей на вибір. За ціною від 4109 грн до 51253 грн.
Інтернет-магазин hikvision.co.ua!

Фільтр
Сортувати:
Показувати:
Комплект TurboHD відеоспостереження Hikvision KIT-DS0183
Комплект IP відеоспостереження Hikvision KIT-DS0136
Комплект TurboHD відеоспостереження Hikvision KIT-DS0175
Комплект IP відеоспостереження Hikvision KIT-DS0145
Комплект IP відеоспостереження Hikvision KIT-DS0168
Комплект IP відеоспостереження Hikvision KIT-DS0137
Комплект TurboHD відеоспостереження Hikvision KIT-DS0203
Комплект IP відеоспостереження Hikvision KIT-DS0244
Комплект TurboHD відеоспостереження Hikvision KIT-DS0250
Комплект TurboHD відеоспостереження Hikvision KIT-DS0269
Комплект TurboHD відеоспостереження Hikvision KIT-DS0251
Комплект TurboHD відеоспостереження Hikvision KIT-DS0177
Комплект TurboHD відеоспостереження Hikvision KIT-DS0179
Комплект IP відеоспостереження Hikvision KIT-DS0133
Комплект IP відеоспостереження Hikvision KIT-DS0214
Комплект TurboHD відеоспостереження Hikvision KIT-DS0182
Комплект IP відеоспостереження Hikvision KIT-DS0144
Комплект TurboHD відеоспостереження Hikvision KIT-DS0263
Комплект IP відеоспостереження Hikvision KIT-DS0160
Комплект IP відеоспостереження Hikvision KIT-DS0134

Комплекти відеоспостереження Hikvision - це готове рішення для забезпечення безпеки на об'єктах різного призначення. Завдяки великому асортименту, комплекти відеоспостереження Hikvision здатні задовольнити запити всіх користувачів, гарантуючи комфортне і спокійне життя, а також безпеку і охорону праці на різних об'єктах. 

Зазвичай застосовуються комплекти систем відеоспостереження Hikvision на об'єктах невеликого розміру:квартира , офіс, приватний будинок, гараж, автомобільна стоянка і т.д. Якщо ви хочете купити комплект відеоспостереження Hikvision, вам досить просто звернутися до фахівців нашого інтернет-магазину або оформити покупку на сайті магазина. 

Особливості комплектів відеоспостереження Hikvision

Якщо говорити про комплектах відеоспостереження , то справедливо відзначити, що компанія Hikvision - незмінний лідер в своїй справі. Цьому сприяють особливості, якими володіє обладнання, що входить в комплект. Наприклад, передбачений вхідний сигнал HDTVI/HDCVI/AHD/CVBS, автоматично адаптується під підключене устаткування. 

Також китайський виробник включає в комплекти все необхідне обладнання для стабільної та ефективної роботи системи відеоспостереження:блок живлення, відеореєстратор, камери в потрібній кількості, витратні елементи для підключення. Застосування інноваційних рішень дають можливість стежити за всім, що відбувається в режимі онлайн, є хмарні сховища, віддалене управління і т.д.  

Камери, що входять в комплекти, мають лінзи з широким охопленням, тому можна контролювати все, що відбувається на об'єкті. Велика частина камер виробника мають вбудовану аналітику, тому немає необхідності вкладати додаткові гроші на аналітичне ПЗ, якщо купили комплект відеоспостереження Hikvision. 

Ідеально підійдуть для людей, які погано розбираються в технологіях - виробник зробив все можливе, щоб монтаж і використання були максимально простими. Також більшість комплектів мають можливість масштабування, тому ви завжди зможете модернізувати систему відеоспостереження Hikvision. 

Вибираючи комплект відеоспостереження китайської компанії Hikvision, можете бути впевненими, що все обладнання ідеально адаптоване один під одного. Не потрібно буде витрачати особистий час на підбір окремих пристроїв. Ціна на комплекти значно нижче, ніж покупка камер, реєстратора та іншого обладнання окремо. 

Що включає в себе стандартні комплект відеоспостереження Hikvision?

Стандартно виробник включає в комплекти відеоспостереження Hikvision наступне обладнання:

  • камери відеоспостереження в певній кількості;
  • відеореєстратор на потрібну кількість каналів;
  • жорсткий диск для запису всіх даних;
  • мережевий кабель для підключення камер спостереження;
  • HDMI-кабель для підключення до екрану.  

Таким чином, ви отримаєте в своє розпорядження все обладнання від відомого виробника, яке готове до підключення. Залежно від особистих цілей, зможете підключити від 1 до 32 камер і відеореєстратори від 1 до 32 каналів. Є комплекти спостереження для вуличного і внутрішнього відеоспостереження. Всі моделі для вуличного спостереження мають підвищений рівень захисту від зовнішніх факторів. 

Переваги інтернет-магазину Hikvision.co.ua

Якщо ви хочете купити комплект відеоспостереження, просто зателефонуйте або залиште заявку на сайті. В каталозі виключно комплекти спостереження компанії Hikvision, тому що є офіційним партнером китайського бренду. Це гарантує нашим клієнтам доступні ціни та високу якість продукції. Надійність і довговічність комплектів підтверджують міжнародні сертифікати якості, які при необхідності надамо. Допоможемо підібрати підходящий варіант індивідуально для вас. Доставку проводимо по всій території України. 

Читати далі