SpeedDome камера Hikvision DS-2DE5425IW-AE
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1724
Аксесуари
Hikvision DS-2DE5425IW-AE дозволяє швидко і якісно відтворювати кольорові зображення в умовах низької освітленості з низьким рівнем освітленості до 0,005 Люкс (колір). Вбудований з 1/2.5-дюймовим CMOS-чіп з прогресивною розгорткою, він дозволяє робити реальний роздільна здатність WDR (120 дБ) і 4 Мп в реальному часі. Завдяки об’єктиву з оптичним зум 25 камера пропонує більш детальну інформацію про великих областях.
Ця серія камер може використовуватися для широкого спектра високої чіткості, таких як річки, ліси, дороги, залізниці, аеропорти, порти , площі, парки, мальовничі місця, станції, великі майданчики і т. д.
Особливості:
- 1/2.5 Progressive Scan CMOS
- 2560x1440
- 25x оптичне збільшення, 16х цифрове збільшення
- Чутливість:Колір:0.005 Люкс (F1.6 AGC вкл) Ч/б:0.001 Люкс (F1.6, AGC вкл), 0 Люкс з ІК
- WDR, HLC, BLC, 3D DNR, Defog, EIS, Регіональна експозиція, Регіональний фокус
- ІЧ підсвічування до 150 метрів
- AC 24В, Hi-PoE
- Підтримує відеосжатія H.265 +/H.265
< strong>Характеристики:
| Камера | |
| Матриця | 1/2.5 Progressive Scan CMOS |
| Чутливість | Колір:0.005 Люкс (F1.6 AGC вкл) Ч/б:0.001 Люкс (F1.6, AGC вкл) , 0 Люкс з ІК |
| Цифрове збільшення | 16х |
| об’єктив: | 4.8-120 мм, 25х оптичне збільшення |
| Швидкість збільшення: | 3,6с |
| Кути огляду: | Горизонтальний:59.5 - 2.6, вертикальний:35.7-1.5, по-діагоналі:66.6-3.0 |
| мін. робоча відстань: | 10-1500мм |
| Діапазон діафрагми | F1.6 ~ F3.5 |
| Режим фокусування | Авто/напівавтоматичний/ручний |
| WDR | 120дБ |
| Швидкість затвора | 1-1/30,000 с |
| Баланс білого | Автоматичний/Ручний/ATW/В приміщенні/На вулиці/Лампа денного світла/Лампа розжарювання |
| Посилення | Автоматичний/Ручний |
| День/Ніч | ICR фільтр |
| Приватні зони | 24 програмованих приватних зон |
| Поворот і нахил | |
| Діапазон повороту/нахилу | Поворот:360, Нахил:-15 ~ 90 |
| Швидкість повороту | Вручну:0.1 120/с, По попереднього встановлення:120/с |
| Швидкість нахилу | Вручну:0.1 80/с, По попереднього встановлення:80/с |
| Про пропорційного збільшення | Підтримує |
| Перед. установки (Preset) | 300 |
| Зони патрулювання | 8 зон, по 32 попер. установки кожна |
| Модель поведінки | 4 моделі, загальний час запису не менше 10 хвилин на кожну |
| Пам"ять при відключенні живлення | Підтримує |
| 3D-позиціонування | Підтримує |
| Показ PTZ-позиції | Підтримує |
| Попередньо встановлено заморозка | Підтримує |
| Розклад завдань | Програмування/Патрулювання/Модель поведінки/Періодичне сканування/Панорамний огляд/Перезавантаження/Активація тривоги |
| Режим перегляду | Програмування/Патрулювання/Модель поведінки/Періодичне сканування/Панорамний огляд |
| Smart Особливості | |
| Основна подія | виявлення руху, виявлення несанкціонованого доступу, виключення |
| Smart подія | виявлення перетину лінії, про бнаруженіе вторгнень, вхід і вихід в зону, крадіжка багажу, видалення об’єкта |
| Smart запис | ANR (автоматичне поповнення мережі), Dual-VCA |
| ROI | Основний потік, додатковий потІЧ і третій потІЧ відповідно підтримують чотири фіксовані області |
| ІЧ підсвічування | |
| Діяльність | 150 м |
| Smart ІК | Підтримує |
| Стандарти стиснення | |
| відеосжатія | Основний потік:H.265 +/H.265/H.264 +/H.264 Додатковий потік:H.265/H.264/MJPEG 3-й потік:H.265/H.264/MJPEG |
| Тип H.264 | Базовий профіль/Основний профіль/Високий профіль |
| H.264 + | Підтримує |
| Тип H.265 | Базовий профіль/Основний профіль/Високий профіль |
| H.265 + | Підтримує |
| Відео бітрейт | 32 Кб/с - 16384 Кб/с |
| SVC | Підтримує |
| Зображення | |
| роздільна здатність | 2560x1440 |
| Частота кадрів (головний потік) | 25к/с (2560x1440, 2048x1536, 1920x1080, 1280x960, 1280x720 ), 50к/с (1920x1080, 1280x960, 1280x720) |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 25к/с (704х576, 640х480, 352х288) |
| Частота кадрів (3-й потік) | 25к/с (2560x1440, 2048x1536, 1920x1080, 1280x960, 1280x720, 704х576, 640х480, 352х288) |
| Поліпшення зображення | HLC/BLC/3D DNR/Defog/EIS/Регіональна експозиція/Регіональний фокус |
| Інтерфейси | |
| Мережевий інтерфейс | RJ45 10 M/100 M Ethernet, Hi-PoE |
| Се ть | |
| Протоколи | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP/IP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE, Bonjour |
| Підтримка | API, ONVIF , PSIA, CGI |
| Живий перегляд | до 20 користувачів |
| Рівні користувачів | До 32 користувачів. 3 рівня:адміністратор, оператор і користувач |
| Безпека | Аутентифікація користувача (ID і PW), Аутентификация хоста (MAC-адресу), HTTPS-шифрування, управління доступом до мережі на основі портів IEEE 802.1x, Фільтрація IP-адрес |
| Сховище | Вбудований слот для карт пам"яті, підтримка Micro SD/SDHC/SDXC , до 256 ГБ, NAS (NPS, SMB/CIPS), ANR |
| Клієнт | iVMS-4200 iVMS-4500, iVMS-5200, Hik -Connect |
| Загальна | |
| Підтримка web браузерів | IE 8-11, Chrome 31.0-44, Firefox 30.0 - 51 |
| Робочі умови | -30 C 65 C, вологість <, 90% |
| Джерело живлення | AC 24 В, Hi -PoE, 30Вт |
| Рівень захисту | IP66, TVS 4000В |
| Розміри | Ф 208x345 мм |
| Вага | 3,3 до г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 4 МП
- Тип встановлення Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 50 метрів
- Тип підключення Дротові, PoE живлення
Характеристики
- Матриця 1/2.5 "Progressive Scan CMOS
- Вид (форм фактор) Керована
- Живлення/споживання AC 24В, Hi-PoE, 30Вт
- Клас захисту IP66
- Обьектив (мм) 4.8-120 мм, 25x
- Об’єктив
- Оптичне збільшення 25х
- Особливості ІЧ-підсвічування, Відеоаналітика, Висока роздільна здатність
- Роздільна здатність матриці 4 Мп, 2560 (H) х 1440 (V)
- Розмір Ф208 х 345 мм
- Технологія IP система
- Чутливість 0.005 Люкс (день), 0.001 Люкс (ніч), 0 Люкс з ІК
- Запис На SD карту пам'яті, На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.