TurboHD Реєстратор Hikvision DS-7216HQHI-F2/N (16 аудіо)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Знятий з виробництва
Код товару: 1865
Аксесуари
Особливості:
- Можливість підключення HD-TVI, AHD, мережевих і аналогових камер,
- підтримка протоколу HIKVISION-C для підключення камери через коаксіальний кабель,
- підтримка H.264 +, висока якість відео з мінімальним бітрейтом,
- Синхронний HDMI, VGA і CVBS виходи, роздільна здатність HDMI ( 4K)/VGA 1080р,
- Налаштування запису в одне натискання кнопки,
- Резервування записи і запис у вихідні,
- Основний потІЧ і доп. потІЧ настроюються для одночасного запису,
- Підтримка нульового каналу кодування,
- Миттєве відтворення в багатоканальному режимі перегляду,
- Синхронне відтворення 16-каналів з роздільною здатністю 1080p,
- Відтворення на швидкості до 256X,
- Основний потІЧ і доп. потІЧ для локального/віддаленого відтворення,
- Відтворення за допомогою смарт-пошуку і пошуку VCA,
- Налаштування пошуку і відтворення за ключовими словами,
- Діагностика якості відео,
- Підтримка блокування і розблокування відео файлів,
- Управління групою HDD, різні параметри можуть бути призначені різним камерам під режим квот,
- Один інтерфейс SATA,
- Один RJ45 10M/100Mbps
- Підтримує доступ EZVIZ Cloud P2P,
- Підтримка Hikvision DDNS.
Характеристики:
| Відео/аудіо вхід | |
|---|---|
| Формат стиснення: | H.264 + |
| Відео входи: | 16-каналів, BNC інтерфейс (1.0Vp-p, 75) |
| Підтримка типів камер HDTVI: | 1080p/25Hz, 1080p/30Hz, 720p/25Hz, 720p/30Hz, 720P/50Hz, 720p/60 Hz |
| Підтримка типів камер AHD: | 720p/25Hz, 720p/30Hz |
| Підтримка IP камер: | 2 канали, до 2МП |
| Аудіо стиснення: | G.711г |
| Аудіовхід: | 16-каналів RCA (2.0 Vp-p, 1 k) |
| Відео/аудіо вихід | |
| HDMI вихід: | 4K (3840 x 2160)/30Hz, 2K (2560 x 1440)/60Hz, 1920x1080/60 Hz, 1280x1024/60 Hz, 1280x720/60Hz, 1024x768/60 Hz |
| VGA вихід: | 1920х1080р/60Hz, 1280х1024/60Hz, 1280х720/60Hz, 1024х768/60Hz |
| CVBS вихід: | Є |
| роздільна здатністькодування: | Режим 1080p не включений:1080p (не в режимі реального часу)/720p/VGA/WD1/4CIF/CIF, Режим 1080p включений:1080p/720p/VGA/WD1/4CIF/CIF |
| Швидкість запису: |
|
| Відео бітрейт: | 32 Kbps-6 Mbps |
| Аудіо вихід: | 1-кан, RCA (Linear, 1K) |
| Аудіо бітрейт: | 64 Kbps |
| Подвійний потік | підтримується |
| Синхронне відтворення | 16 каналів |
| Жорсткий диск | |
| Тип інтерфейсу | 2 SATA |
| Обсяг | до 6 TB Гравці по черзі |
| Зовнішні інтерфейси | |
| Мережеві інтерфейси: | 1, R J45 10M/100/1000M Ethernet-інтерфейс |
| Мережеві протоколи: | TCP/IP, PPPoE, DHCP, EZVIZ Cloud P2P, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP, HTTPS, ONVIF |
| Дистанційні підключення: | 128 |
| інтерфейс послідовного введення/виводу: | 1 RS-485 інтерфейс для PTZ-управління |
| USB-інтерфейс: | 1 х USB 2.0, 1 х USB 3.0 |
| Тривога: | немає |
| Загальні | |
| живлення | DC 12V |
| потужність | & lt, 30Вт (без жорсткого диска або DVD-R/W) |
| Робоча температура | -10C ~ + 55C |
| Допустима вологість при роботі | 10% ~ 90% |
| Розмір (мм) | 380x320x48 мм |
| Вага | & lt, 2 Кг (без HDD) |
Основні характеристики
- Роздільна здатність запису
- Роздільна здатність запису до 2МП
Характеристики
- eSata немає
- Інтерфейси RS-485, 2хUSB
- Відео виходи HDMI, VGA, CVBS
- Відео стандарт Аналог і HD-TV, AHD, IP камери
- Відеовиходи 16 каналів
- Виробник Hikvision
- Кількість HDD 2 SATA HDD
- Кількість HDD 2 SATA HDD
- Кількість аудіовходів 16 каналів
- Кількість відеовходів 16 каналів
- Модель DS-7216HQHI-F2/N (16 аудіо)
- Пульт д/у є
- Розмір 380 x 320 x 48 мм
- Швидкість запису 1080р - 16 к/с, 720р - 25 к/с
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.