SpeedDome камера Hikvision DS-2TX3636-25A/N
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1691
Hikvision DS-2TX3636-25A/N - теплова Master-slave система стеження складається з однієї стаціонарної камери і однієї PTZ-камери. Камера PTZ вміло відстежує кілька рухомих цілей, а нерухома камера пропонує панорамний вид. Зв"язок між ними може бути реалізована клієнтським програмним забезпеченням.
Система забезпечує інтелектуальне виявлення рухомих об’єктів з ефективним відстанню виявлення до 183 м (до людських цілей), ефективне відстань виявлення до 1470 м (до цілей транспортного засобу) і одночасно відслідковувати до 30 цілей.
Система в основному застосовується на великих промислових інфраструктурах, що вимагають спостереження периметра, таких як:аеропорт, в"язниця, залізниця, музей, підприємство, елітні вілли і ін.
Smart функції:
- Автоматичне управління master-slave
- відстеження:стабільне і безперервне відстеження
- Ручне відстеження провідного пристрою :виберіть будь-який регіон фіксованої камери в клієнтському програмному забезпеченні, швидкісний купол автоматично налаштовує PTZ для централізації обраної області
- Одночасне відстеження 30 цілей. До 183 м ефективного відстані виявлення (людина)
- Відстеження безлічі цілей і автоматичний цільової перемикач з часом відгуку менше 1 з
- Можна налаштувати тривалість відстеження, чутливість і тип цілі
Особливості:
- Провідна технологія обробки зображень:адаптивна AGC, DDE, 3D DNR, NETD <, 40mk (при 25 C, F=1.0)
- роздільна здатність 384 х 288, датчик високої чутливості, регулювання контрастності
- ІЧ підсвічування до 200 метрів li>
- Speed Dome:підтримка 36-кратного оптичного зумма з дальністю понад 200 м
3D DNR, 15 палітр регулювання кольору, поліпшення деталізації зображення
Характеристики:
| Системні функції | |
| Режим відстеження | Ручний/Авто |
| відстеження кількох цілей | Одночасно до 30 цілей, До 183 м ефективного відстані виявлення (до людських цілей), 1470 м ефективного відстані виявлення (для цілей транспортного засобу) |
| Час перемикання | менше 1 з |
| Правила прив"язки Master-slave | Підтримка виявлення вторгнень , виявлення перетину ліній |
| Конфігурація часу відстеження | Підтримується |
| Конфігурація чутливості | td>Підтримується|
| Фіксована камера | |
| Сенсор | Неохолоджувані масиви фокальних площин |
| роздільна здатність | 384 х 288 |
| Діапазон частот | Від 8 мкм до 14 мкм |
| NETD | <, 40mk (при 25 C, F #=1,0) |
| об’єктив | 25 мм |
| Просторова роздільна здатність | 0,68 мрад |
| Кут огляду | 14.88 11.19 |
| Мінімальна фокусна відстань | 13 м |
| Головний потік | 50 к/с (384х288) |
| Додатковий потік | 50 к/с (384х288) |
| Третій потік | 50 к/с (384х288) |
| H.264 (базовий/основний/високий профіль)/MJPEG/H.265, H.264 +, H.265 + | |
| Аудіостиснення | G .711u/G.711a/G.722.1/MP2L2/G.726/PCM |
| Карта пам"яті | Вбудований слот для карт Micro SD, підтримка карти Micro SD/SDHC/SDXC (до 64 ГБ), підтримка ручний/аварійного запису |
| Тривожний вхід | 2-канальні входи (0-5 В постійного струму) |
| Тривожний вихід | 2-канальні релейні виходи, що конфігуруються спрацьовування сигналізації |
| Аудіо вхід | 1 3,5 мм мікрофонний вхід/лінійний інтерфейс. Лінійний вхід:2-2,4 В [pp], вихідний імпеданс:1 кОм ±, 10% |
| Аудіо вихід | Лінійний рівень, імпеданс:600 Ом |
| Аналогові відеовихід | 1.0V [pp]/75, PAL (або NTSC), BNC |
| Speed Dome | |
| Матриця | 1/1.9 Progressive Scan CMOS |
| роздільна здатність кадру | 1920 (H) х 1080 (V) |
| Фокусна відстань | 5,7-205,2 мм, 36х |
| Цифрове увелечение | 16х |
| Швидкість збільшення | 7,4 с |
| Кут огляду | 58.7 - 2.0 |
| 50 IRE, Колір:0,002Lux @ (F1.5, AGC ON), Ч/Б:0,0002Lux @ (F1.5, AGC ON), 0 люкс з ІЧ-підсвічуванням | |
| Мінімальна робоча відстань | 10 мм - 1500 мм |
| Діапазон апертури | td>F1.5-F4.5|
| Режими роботи фокусування | Авто/Ручний/Напівавтоматичний |
| WDR | 120 дБ |
| Баланс білого | Автоматичний/Ручний/ATW/В приміщенні/На вулиці/Лампа денного світла/Лампа розжарювання |
| AGC | Автоматичний/Ручний |
| Швидкість затвора | 1-1/30,000 с |
| Цифрове збільшення | 16х |
| день/Ніч | ICR фільтр |
| маски конфіденційності | 24 програмованих маски конфіденційності |
| Поліпшення кадру | Defog (Антивуалент), 3D DNR, EIS, HLC/BLC, SVC |
| швидкість повороту | Вручну:0,1/с до 160/с Програмування:240/с |
| Швидкість нахилу | Вручну:0,1/с до 120/с Програмування:200/с |
| Головний потік | 25к/с (1920 1080, 1280 960, 1280 720) |
| Додатковий потік | 25к/с (704 576, 352 288, 176 144) |
| Третій потік | 25к/с (1920 1080, 1280 960, 1280 720, 704 576, 352 288, 176 144) |
| Стиснення | H.264 (базовий/основний/високий профіль)/MJPEG/MPEG4 |
| Аудіостиснення | G.711alaw/G.711ulaw/G.722/G.726/MP2L2/PCM |
| ІЧ подсетка | до 200 м |
| Тривожні входи | 7 каналів |
| Тривожні виходи | 2 канали |
| Дії при тривоги | Вихід на попередню/патрулювання/шаблон/запис на SD/SDHC карту/Висновок на термінал, Повідомлення клієнту |
| Відео вихід | 1.0V [pp]/75Ом, PAL/NTSC/BNC |
| Аудіовхід | Лінійний 2-2.4V [pp], опір:1 кому, ±, 10% |
| Аудіовихід | Л інейний, опір:600 Ом |
| Ethernet | 10Base-T/100Base-TX, RJ45 |
| сховище | Мікро SD/SDHC/SDXC до 128Гб |
| RS485 | Half-duplex, HIKVISION, PELCO-P, PELCO- D Self-adaptive |
| Загальна | |
| діапазон переміщення | Мережева камера (універсальний сполучний модуль):Поворот:90, нахил:від -45 до 45 Швидкість купола:панорамування:360, нахил:від -20 до 90, автореверс |
| Кріплення | Настінне |
| Меню | Англійська |
| Робочі умови | -40 C 65 C |
| Джерело живлення | AC 24В/5A, 80Вт |
| Рівень захисту | IP66, TVS 6000В |
| Розміри | 267x748х523 мм |
| Вага | 11.09 кг |
Основні характеристики
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 200 метрів
Характеристики
- Матриця 1/1.9 Progressive Scan CMOS
- Відео стиск H.264/MJPEG/MPEG4
- Вид (форм фактор) Керована
- Виробник Hikvision
- Дозвіл 1 920 (H) x 1080 (V)
- Живлення/споживання AC 24В/80Вт
- Клас захисту IP66, TVS 6000В
- Модель DS-2TX3636-25A/N
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір 267x748х523 мм
- Чутливість 50 IRE, Колір 0,002Люкс @ (F1.5, AGC ON), Ч/Б 0,0002Люкс @ (F1.5, AGC ON), 0 Люкс з ІК-підсвічуванням
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.