IP домофон Hikvision DS-KH6310-W
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1254
Особливості:
- Кольоровий 7 TFT сенсорний дисплей
- Роздільна здатність дисплея 800х480 li>Вбудований всеспрямований мікрофон, шумо- та ехопоглинання
- Підключення до 8 датчиків тривоги
- Підтримка аудіо зв"язку між IP домофонами Hikvision
- Автовідповідач і режим не турбувати
- Вбудований wi-fi модуль
Увага! Блок живлення до комплекту не входить
Характеристики:
| Операційна система | Linux |
| Дисплей | 7, кольоровий TFT РК |
| Макс. роздільна здатність дисплея | 800х480 |
| Метод управління | Сенсорний дисплей, клавіші |
| інтерфейс | Плоский інтерфейс користувача |
| Аудіовхід | Вбудований всеспрямований мікрофон |
| Аудіовихід | Вбудовані динаміки |
| Аудіостиснення | G.711 U, 64Кбіт/с |
| Якість аудіо | Придушення шуму і луна |
| Ethernet | 10M/100M інтерфейс |
| Wi-Fi (моделі з -W) | Wi-Fi 802.11b/g/n |
| Протоколи мережі | TCP/IP, SNMP, SIP, RTSP |
| Ethernet | 1RJ45 10M/100M інтерфейс |
| RS-485 | 1 х RS-485, полудуплекс |
| Тривожні входи/виходи | 8/1 |
| живлення | 12В DC, РоЕ (з комутаторами Hikvision DS-KAD606, DS-KAD612) |
| потужність | До 10Вт ма кс. |
| Робочі умови | 10С 55С, відносна вологість 10% -90% |
| Розміри | 195 х132х17 мм |
| Сертифікація | FCC, IC, CE, C-TICK, ROHS, REACH, WEE |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
Характеристики
- Виробник Hikvision
- Модель DS-KH6310-W
- Розмір 195 х132х17 мм
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.