IP Реєстратор Hikvision DS-7616NI-E2/8P
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1281
Аксесуари
Особливості:
- Підтримка IP-камер сторонніх виробників
- Запис з камер до 5 мегапікселів
- HDMI і VGA вихід з роздільною здатністю до 1920 x 1080
- Синхронне відтворення 16-ти каналів
- Групове управління жорсткими дисками
Характеристики:
| Відео/аудіо входи | |
| IP Video Input: | 16-каналів |
| Two-way Audio: | 1-канал BNC (2.0Vp-p, 1k) |
| Мережа | |
| Вхідний потік | 160 Мб/с. |
| Вихідний потік | 80 Мб/с |
| Віддалене підключення | 128 користувачів |
| Відео/аудіо виходи | |
| VGA/HDMI: | 1-канал:1920x1080P, 1600x1200, 1280x1024, 1280x720, 1024x768 |
| роздільна здатність запису: | 5MP/3MP/1080P/UXGA/720P/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Аудіо вихід: | 2-каналу BNC (Linear electrical level, 600) |
| Декодування | |
| роздільна здатність перегляду: | 5MP/3MP/1080P/UXGA/720P/4CIF/VGA/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Можливість | ~ 16-каналів - 4CIF, 12-каналів - 720P, 6-каналів - 1080P |
| Synchronous Playback: | 16-каналів |
| Жорсткі диски | |
| Тип інтерфейсу: | 2 SATA HDDs до 8ТБ |
| Обсяг: | до 4Tб кожен диск |
| Зовнішні інтерфейси | |
| Мережевий інтерфейс: | 1х - RJ45 10M/100M/1000M |
| USB інтерфейс: | 1х - USB2.0, 1х - USB3.0 |
| Інтерфейс | 8 незалежних 100 Мб/с PoE |
| Макс. потужність | 120 Вт |
| Підтримка стандартів | AF і AT |
| Загальна | |
| живлення: | AC 220В |
| Споживання: | & le, 10 Вт (без HDD) |
| Робочі температури: | -10 C ~ +55 C |
| Робоча вологість: | 10% ~ 90% |
| Шасі: | 19 rack-mounted 1 U клас |
| Розмір: | 380 х 290 х 48 мм (W x D x H) |
| Вага: | & le, 4 Кг (без HDD) |
Основні характеристики
Характеристики
- Вхідний потік 160 Мб/с
- PoE входи 8-каналів
- Інтерфейси USB
- Відео стиск H.264/MJPEG
- Виробник Hikvision
- Вихідний потік (Архів/Живе відео) 80 Мб/с
- Дозвіл запису до 5Мп
- Кількість HDD 2 SATA HDD (обсяг до 8 Тб)
- Кількість IP камер 16-каналів
- Модель DS-7616NI-E2-8P
- Пульт д/у немає
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.