IP камера Hikvision DS-2CD4032FWD-A
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1547
Аксесуари
Особливості:
- роздільна здатність до 2048х1536
- 3МП
- ROI, SVC
- 128dB WDR, 3D DNR
- Micro SD до 64Гб
- Функція антітуман
- Mic вх/вих
Технічні характеристики:
| Камера | |
| Сенсор: | 1/3 progressive scan CMOS |
| Мінімальна освітленість: | колір:0.1 Люкс (F1.2, АРУ вкл) ч/б:0.01 Люкс (F1.2, АРУ вкл) |
| швидкість затвора: | 1/3 ~ 1/100,000с |
| Зниження швидкості зйомки (Slow shutter): | Є |
| Кріплення об’єктива: | C/CS |
| Автодиафрагма: | DC drive |
| Режим День/Ніч: | ICR фільтр |
| Цифрове придушення шумів (DNR): | 3D DNR |
| Iірокій динамічний діапазон (W DR): | 128dB WDR |
| Автофокус: | Автоматичний задній фокус * тільки в моделях -A |
| Відео стиск | |
| Відео стиск: | H.264/MPEG4/MJPEG |
| H.264 профілі: | Базовий профіль/Основний профіль/високий профіль |
| Відео bit rate: | 32 Kbps ~ 16 Mbps |
| Аудіо стиснення: | G.711/G.726 |
| Аудіо bit rate: | 64Kbps (G.711)/16Kbps (G.726) |
| Зображення | |
| Макс. роздільна здатність: | 2048х1536 |
| Швидкість запису: | 20к/с (2048 x 1536) або менших 25к/с (1920 x 1080) 25к/с (1280 x 720) |
| 3й потік: | Незалежна настройка, до : 25к/с (1920 x 1080) |
| Налаштування зображення: | Режим повороту зображення, насиченість, яскравість, контрастність, відтінки сірого регулюється через Web |
| BLC: | Є, зони налаштовуються |
| Фото накладення: | 128 x 128, BMP 24bit, зони налаштовуються |
| HLC: | Є |
| Функція антітуман (Defog): | Є |
| EIS: | Є |
| ROI: | Є |
| Мережа | |
| Мережеве сховище: | NAS |
| Тривозі: | Виявлення руху, розпізнавання осіб, сигнал про порушення, расфокусировка, втрата мережі, конф ЛІКТ IP адреси, заповнене сховище |
| Протоколи: | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP , RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour (SIP, SRTP optional) |
| Безпека: | Перевірка користувача, водяний знак, фільтрація IP-адреси, анонімний доступ |
| Сумісність системи: | ONVIF, PSIA, CGI |
| Інтерфейси | |
| Аудіо вхід: | 1-кан 3.5мм , Mic вх/Line вх |
| Аудіо вихід: | 1-кан 3.5мм |
| Інтерфейс зв"язку: | RJ45 10M/100M ethernet порт, RS-485, RS-232 |
| Тривога вх/вих: | 1/1 |
| Відео вихід: | 1 Vp-p composite output (75/BNC) |
| Місце: | Micro SD/SDXC, Макс. 64Гб |
| Кнопка перезавантаження: | Є |
| Загальні | |
| Умови роботи: | -30C ~ + 60C Вологість 95% або менше (без конденсату) |
| живлення: | AC 24В/DC 12/PoE (802.3af) |
| потужність: | 6 Вт (макс. 9Вт з ICR) |
| Розміри: | 70 х 58 x 145 мм |
| Вага: | 830 г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 3 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична, внутрішня
- Дальність ІЧ-підсвічування Немає
Характеристики
- Матриця 1/3 Progressive Scan CMOS
- Відео стиск H.264/MJPEG
- Виробник Hikvision
- Дозвіл 3 МП, 2048 (H) х 1536 (V)
- Живлення/споживання DC 12В/PoE (802.3af)/10Вт
- Клас захисту Немає
- Модель DS-2CD4032FWD-A
- Призначення Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення
- Розмір 69х58х145
- Чутливість 0.1 Люкс (день), 0.01 Люкс (ніч)
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.