SpeedDome камера Hikvision DS-2DE4220IW-D
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Знятий з виробництва
Код товару: 1695
Аксесуари
Особливості:
- 1/2.8 Progressive Scan CMOS
- 1920 x 1080
- H.265 відео стиснення
- 20X оптичне збільшення
- DWDR
- 3Dінтелектуальна функціяпозиціонування
- Підтримує EZVIZ хмарний сервіс по протоколу P2P
- ІЧ підсвічування до 100 метрів
- живлення DC12В
Характеристики:
| Тип корпусу: | Вуличний |
| Матриця: | 1/2.8 Progressive Scan CMOS |
| роздільна здатність: | 1920 х 1080 пікс |
| Чутливість, лк: | Колір:0.05 Люкс, AGC вкл, Ч/Б:0,01 Люкс, AGC вкл |
| об’єктив: | 4.7-97 мм, 20 х |
| Цифрове збільшення: | 16х |
| Швидкість збільшення: | 3с |
| кут огляду: | 58.3 - 3.2 |
| мін. робоче відстань: | 10-1000мм |
| Діапазон діафрагми | F1.6 ~ F3.5 |
| Режим фокусування | Авто/напівавтоматичний/ручний |
| DWDR | підтримує |
| Відношення сигнал/шум: | >, 52 дБ |
| Швидкість затвора | 1 - 1/10000c |
| AGC | Автоматичний/Ручний |
| Баланс білого: | Автоматичний/Ручний/ATW/в приміщенні/на вулиці/лампа денного світла/лампа розжарювання |
| День/Ніч | ICR фільтр |
| Приватні зони | 8 приватних зони |
| покращений кадру | 3D DNR, Defog, HLC/BLC |
| Поворот нахил | |
| Поворот: | 0 - 360 |
| Нахил: | -15 +90 (АВТОП ереворот) |
| Швидкість повороту: | 0.1 - 80с. Швидкість по пресетами 80с. |
| Швидкість нахилу: | 0.1 - 80с. Швидкість по пресетами 80с. |
| Пропорційне збільшення | Швидкість обертання може регулюватися автоматично в залежності від масштабу збільшення |
| Розумні | 300 |
| Зони патрулювання | 8 зон, по 32 предустановки кожна |
| Заплановані завдання | Автоматичне сканування/сканування кадрів/випадкове сканування/Patrol/Pattern/попереднє/сканування панорами/сканування нахил |
| Функції | |
| Детектор: | Виявлення вторгнень, виявленняперетинулінії,виявлення руху |
| ROI стиснення | < span>Підтримка4зон зрегульованими рівнями |
| ІЧ підсвічування | |
| Діяльність ІК | до 100 метрів |
| ІКІнтенсивність | Автоматичне регулювання,в залежності від< span>коефіцієнта масштабування |
| Мережа | |
| Підтримка протоколів: | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1X, QoS, FTP, SMTP , UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTP, TCP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE |
| інтерфейс: | 10Base -T,/100Base-TX, RJ45 |
| Головний потік: | 50Hz:25 кадрів/с. - (1920x1080), 25 кадрів/с. - (1280x720) |
| Дод. потік: | 50Hz:25 fкадров/с. - (704х576), 25 кадрів/с. - (352х288), 25 кадрів/с. - (320х240), |
| Стиснення | H.265/H.264/MJPEG |
| Одночасний перегляд | до 20 користувачів |
| Слот для карти пам"яті micro SD | Підтримка до128 ГбMicro SD/SDHC/SDXCкартки. |
| Рівні користувачів | До 32користувачів.3 рівня:адміністратор, оператор ікористувач |
| Система | |
| живлення: | живлення :DC 12В/20Вт |
| Прикладне програмування: | Open-ended API, support ONVIF, PSIA and CG, Support EZVIZ cloud P2P |
| Веб-браузер | IE 7 +, Chrome 18 +, Firefox 5.0 +, Safari 5.02 + |
| Робочий діапазон температур: | -30 ... +60 С |
| Клас захисту: | IP66,захист від блискавкиTVS4,000В,захист від перенапруги |
| Маса: | Ф164 х 295 мм |
| Вага | 2 кг |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 100 метрів
- Тип підключення Провідні
Характеристики
- Матриця 1/2.8 "Progressive Scan CMOS
- Вид (форм фактор) Керована
- Живлення/споживання DC 12В/20Вт
- Клас захисту IP66, TVS 4,000В
- Обьектив (мм) 4.7-94мм
- Оптичне збільшення 20х
- Особливості ІЧ-підсвічування
- Роздільна здатність матриці 2 МП, 1920 (H) x 1020 (V)
- Розмір Ф164х295 мм
- Технологія IP система
- Чутливість 0.05 Люкс (День), 0.01 Люкс (Ніч)
- Запис На SD карту пам'яті, На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.