Ultra Low-Light EXIR відеокамера DS-2CE16D8T-IT (3.6 мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 2012
Аксесуари
Особливості:
- 2 МП High-performance CMOS
- HD аналоговий вихід, роздільна здатність до 1080p
- об’єктив 3,6 мм
- Режим день/ніч (ICR)
- OSD меню, DNR, Smart ІК
- WDR 120dB
- Exir ІЧ підсвічування - 20 метрів
- IP67
Технічні характеристики:
| Камера DS-2CE16D8T-IT | |
| Сенсор: | 2 МпProgressive Scan CMOS |
| Кількість ефективних пікселів: | 1920 (H) х1080 (V) |
| Мінімальна освітленість: | 0.005Люкс @ (F2.0, АРУ вкл) 0 Люкс @ з ІК |
| Швидкість затвора: | 1/25 ~ 1/50,000с |
| об’єктив: | 3.6 мм |
| Кріплення об’єктива: | М12 |
| Кути регулювання: | Поворот:0 - 360 °, нахил:0 - 90 °,обертання:0 ° -360 ° |
| Режим" День/Ніч ": | ICR фільтр |
| WDR | > 120дБ |
| Синхронізація: | На внутрішній |
| Швидкість потоку відео: | 1080р - 25 кадрів/с. |
| Відео вихід: | HD-TVI вихід |
| OSD меню | |
| AGC | Підтримує |
| Режим День/Ніч | Колір/Ч-б/Smart |
| Баланс білого | ATW/Manual |
| Маска конфіденційності | On/Off,4 програмованих маски захисту |
| Визначення руху | 4 програмованих області руху |
| Компенсація підсвічування | WDR/BLC/HLC/OFF |
| 3D DNR | Підтримує |
| Функції | Широкий динамічний діапазон (WDR), цифрове шумозаглушення, дзеркало, SMART ІК |
| Загальні | |
| Умови роботи: | - 40 ° C ~ + 60 ° C Вологість 90% або менше (без конденсату) |
| живлення: | DC 12В (+ -25%) |
| Потужність: | 4 Вт |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Матеріал | Метал |
| ІЧ підсвічування | до 20 метрів |
| Розміри: | 58х61x163мм |
| Вага: | 350 г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 20 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 20 метрів
Характеристики
- Матриця 2 Мп high-performance CMOS
- Вид (форм фактор) Циліндрична
- Виробник Hikvision
- Дозвіл 2.0 Мп, 1920 (H) х1080 (V)
- Живлення/споживання DC 12В/4Вт
- Клас захисту IP67
- Модель DS-2CE16D8T-IT (3.6 мм)
- Особливості ІЧ-підсвічування, Висока роздільна здатність
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір 58х61x163 мм
- Чутливість 0.005 Люкс/F1.2 (день), 0 Люкс з Ік
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.