TurboHD камера Hikvision DS-2CE16D8T-IT (2.8 мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1793
Аксесуари
Особливості:
- 2 МП High-performance CMOS
- HD аналоговий вихід, роздільна здатність до 1080p
- об’єктив 2,8 мм
- Режим день/ніч (ICR)
- OSD меню, DNR, Smart ІК
- WDR 120dB
- Exir ІЧ підсвічування - 20 метрів
- IP67
Технічні характеристики:
| Камера DS-2CE16D8T-IT | |
| Сенсор: | 2 Мп Progressive Scan CMOS |
| Кількість ефективних пікселів: | 1920 (H) х1080 (V) |
| Мінімальна освітленість: | 0.005 Люкс @ (F2.0, АРУ вкл) 0 Люкс @ з ІК |
| Швидкість затвора: | 1/25 ~ 1/50,000с |
| об’єктив: | 2.8 мм Кут огляду:103.5 |
| Кріплення об’єктива: | М12 |
| Кутирегулювання: | Поворот:0 - 360, нахил:0 - 90,обертання:0-360 |
| Режим День/Ніч: | ICR фільтр |
| WDR | >, 120дБ |
| Синхронізація: | На внутрішній |
| Швидкість потоку відео: | 1080р - 25 кадрів/с. |
| Відео вихід: | HD-TVI вихід |
| OSD меню | |
| AGC | Підтримує |
| Режим День/Ніч | Колір/Ч-б/Smart |
| Баланс білого | ATW/Manual |
| Маска конфіденційності | On/Off, 4 програмованих маски захисту |
| Визначення руху | 4 програмованих області руху |
| Компенсація підсвічування | WDR/BLC/HLC/OFF |
| 3D DNR | Підтримує |
| Функції | Широкий динамічний діапазон (WDR), цифрове шумозаглушення, дзеркало, SMART ІК |
| Загальні | |
| Умови роботи: | -40C ~ + 60C Вологість 90% або менше (без конденсату) |
| живлення: | DC 12В (+ -25%) |
| потужність: | 4 Вт |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Матеріал | Метал |
| ІЧ підсвічування | до 20 метрів |
| Розміри: | 58х61x163 мм |
| Вага: | 350 г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 20 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 20 метрів
Характеристики
- Матриця 2 Мп high-performance CMOS
- Вид (форм фактор) Циліндрична
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 12В/4Вт
- Клас захисту IP67
- Модель DS-2CE16D8T-IT (2.8 мм)
- Об’єктив
- Особливості Ширококутова, ІЧ-підсвічування, Висока роздільна здатність
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір 58х61x163 мм
- Чутливість 0.005 Люкс/F1.2 (день), 0 Люкс з Ік
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.