IP Реєстратор Hikvision DS-96128NI-F24
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1283
Аксесуари
Серіясетевих відеореєстраторів NVR DS-96000NI-F24 (/H) (/I) являє собою рекордер нового покоління від компанії Hikvision. Розроблено в поєднанні з безліччю передових технологій, таких як технології аудіо і відео декодування, технології зберігання даних, мережеві технології та інтелектуальні технології. Серія NVR DS-96000NI-F24 (/H) (/I) може широко застосовуватися в різних галузях
Особливості:
- ЗміннаконструкціяHDDзабезпечує зручну установкуHDD,Унікальнешасізабезпечуєнизький рівень шуму.
- Профессіональноевбудоване апаратнеіпрограмне забезпечення іновийOSдизайн,забезпечують надійністьсистеми.
- Підтримкарезервного джерела живленнядля поліпшеннястабільності системи.
- Горячаяя замінажорстких дисків, підтримкаRAID0,RAID1,RAID5,RAID10.
Характеристики:
| Відео/аудіо входи | |
| IP відео входи: | 128-каналів (до 8 МП) |
| Two-way Audio: | 1-канал BNC (2.0Vp-p, 1k) |
| Мережа | |
| Вхідний потік | 400 Мб/с. |
| Вихідний потік | 400 Мб/с |
| Віддалене підключення | 256 користувачів |
| Відео/аудіо виходи | |
| HDMI - 1 | 1920x1080p, 160 0x1200, 1280x1024, 1280x720, 1024x768 |
| HDMI - 2 | 1920x1080p, 1600x1200, 1280x1024, 1280x720, 1024x768 |
| VGA | 1920x1080p, 1600x1200, 1280x1024, 1280x720, 1024x768 |
| роздільна здатність запису: | 8МП/5МП/3МП/1080P/UXGA/720P/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Аудіо вихід: | 1-каналу RCA (Linear, 1K ) |
| Декодування | |
| роздільна здатність перегляд/архів: | 8МП/5МП/3МП/1080P/UXGA/720P/4CIF/VGA/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Можливість | декодування - 8 каналів 1080р |
| Синхронневідтворення: | 16-каналів |
| Жорсткі диски | |
| Тип інтерфейсу: | 24 SATA HDDs |
| Обсяг: | до 6Tб кожен диск |
| Raid | RAID0, RAID1, RAID5, RAID10 |
| Зовнішні інтерфейси | |
| Мережевий інтерфейс: | 4х - RJ45 10M/100M/1000M |
| SFP | 4х - RJ45 10M/100M/1000M |
| USB інтерфейс: | 1х - USB 2.0, 2x - USB 3.0 |
| Тривога | 16вх/8вих |
| PoE інтерфейс | |
| Інтерфейси | 16 RJ- 45 портів 10/100Мб/с |
| Потужність | 120Вт |
| Стандарт | IEEE 802.3 af/at |
| Загальна | |
| живлення: | AC 220В |
| Споживання: | 600 Вт |
| Робочі температури : | -10 C ~ +55 C |
| Робоча вологість: | 10% ~ 90% |
| Шасі: | 4U шасі |
| Розмір: | 447 х 528 x 172 мм (W x D x H) |
| Вага: | & le, 27 Кг (без HDD) |
Основні характеристики
- Роздільна здатність запису до 8МП
Характеристики
- Вхідний потік 400 Мб/с
- PoE входи немає
- Інтерфейси 4-RG45, 4-SFP, RS-232, RS-485, 3-USB
- Відео стиск H.264 +/H.264
- Відеовиходи 128 каналів
- Виробник Hikvision
- Вихідний потік (Архів/Живе відео) 400 Мб/с
- Дозвіл запису 8Мп, 6Мп, 5Мп, 4МП, 3Мп, 1080р, 1.3Мп, 720р
- Кількість HDD 24 SATA HDD
- Кількість HDD 4 SATA HDD
- Кількість IP камер 128-каналів
- Модель DS-96128NI-F24
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.