Купуйте офіційний і сертифікований товар категорії IP камери з гарантією від виробника. 116 моделей на вибір. За ціною від 5346 грн до 20425 грн.
Інтернет-магазин hikvision.co.ua!
| Роздільна здатність запису камери: | 8 МП |
| Фокусна відстань: | 2.8 мм |
| Кути огляду: | Г: 108°, В: 59°, Д: 127° |
| Тип підсвічування: | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування: | 40м |
| Ступінь захисту: | IP67 |
| Тригери тривоги: | перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід з регіону, сигналізації за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб), виявлення залишеного без нагляду багажу, виявлення видалення об'єкта, сигналізація несанкціонованого доступу до відео, виключ |
| Роздільна здатність запису камери: | 8 МП |
| Фокусна відстань: | 2.8 мм |
| Кути огляду: | Г: 108°, В: 59°, Д: 127° |
| Тип підсвічування: | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування: | 80м |
| Ступінь захисту: | IP67 IK10 |
| Тригери тривоги: | перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід з регіону, підтримка спрацьовування сигналізації за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб), виявлення залишеного без нагляду багажу, виявлення видалення об'єкта, сигналізація несанкціонованого |
| Роздільна здатність запису камери: | 8 МП |
| Фокусна відстань: | 2.8-12мм |
| Кути огляду: | Г: 106° - 30°, В: 55° - 17°, Д: 128° - 34° |
| Тип підсвічування: | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування: | 60 м |
| Ступінь захисту: | IP67, IK10 |
| Тригери тривоги: | перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід з регіону, підтримка спрацьовування сигналізації за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб), виявлення залишеного без нагляду багажу, виявлення видалення об'єкта, сигналізація несанкціонованого |
| Роздільна здатність запису камери: | 8 МП |
| Фокусна відстань: | 2.8 мм |
| Кути огляду: | Г: 108°, В: 59°, Д: 127° |
| Тип підсвічування: | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування: | 30м |
| Ступінь захисту: | IP67; IK10 |
| Тригери тривоги: | рух (класифікація цілей людей та транспортних засобів), сигналізація несанкціонованого доступу до відео, виключення |
| Роздільна здатність запису камери: | 8 МП |
| Фокусна відстань: | 4 мм |
| Кути огляду: | Г: 88°, В: 44°, Д: 105° |
| Тип підсвічування: | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування: | 80м |
| Ступінь захисту: | IP67 |
| Тригери тривоги: | перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід з регіону, підтримка спрацьовування сигналізації за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб), виявлення залишеного без нагляду багажу, виявлення видалення об'єкта, сигналізація несанкціонованого |
| Роздільна здатність запису камери: | 8 МП |
| Фокусна відстань: | 2.8 мм |
| Кути огляду: | Г: 108°, В: 59°, Д: 127° |
| Тип підсвічування: | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування: | 30м |
| Ступінь захисту: | IP67 |
| Тригери тривоги: | перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід з регіону, сигналізації за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб), виявлення залишеного без нагляду багажу, виявлення видалення об'єкта, сигналізація несанкціонованого доступу до відео, виключ |
| Роздільна здатність запису камери: | 8 МП |
| Фокусна відстань: | 2.8мм |
| Кути огляду: | Г: 108°, В: 59°, Д: 127° |
| Тип підсвічування: | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування: | 30м |
| Ступінь захисту: | IP67 |
| Тригери тривоги: | перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід з регіону, сигналізації за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб), виявлення залишеного без нагляду багажу, виявлення видалення об'єкта, сигналізація несанкціонованого доступу до відео, виключ |
| Фокусна відстань: | 2.8-12мм |
| Кути огляду: | Г: 112-41°; В: 58-23°; Д: 137-47° |
| Тип підсвічування: | ІЧ |
| Дальність підсвічування: | 60м |
| Ступінь захисту: | IP67, IK10 |
| Тригери тривоги: | виявлення перетину лінії, вторгнення, входу в регіон, вихід з регіону, захоплення обличчя, зміни сцени, руху (класифікація цілей людей та транспортних засобів), сигналізація несанкціонованого доступу до відео, виключення |
| Фокусна відстань: | 2.8мм |
| Кути огляду: | Г: 105°, В: 54°, Д: 128° |
| Тип підсвічування: | ІЧ |
| Дальність підсвічування: | 40м |
| Ступінь захисту: | IP67 |
| Тригери тривоги: | виявлення руху (класифікація людей і транспортних засобів), сигналізація несанкціонованого доступу до відео, виключення, виявлення зміни сцени, виявлення перетину лінії, виявлення вторгнення, виявлення входу в область, виявлення виходу з області |
| Фокусна відстань: | 2.8-12мм |
| Кути огляду: | Г: 112.3° - 41.2°, В: 58.1° -23.1°, Д: 137.4° - 47.3° |
| Тип підсвічування: | ІЧ+LED |
| Дальність підсвічування: | ІЧ 60м; LED 60м |
| Ступінь захисту: | IP67, IK10 |
| Тригери тривоги: | Виявлення руху (підтримка спрацьовування сигналізації за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб)), сигналізація несанкціонованого доступу до відео, виключення |
| Фокусна відстань: | 2.8мм |
| Кути огляду: | Г: 108°, В: 59°, Д: 127° |
| Тип підсвічування: | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування: | 30м |
| Ступінь захисту: | IP67; IK08 |
| Тригери тривоги: | виявлення залишеного без нагляду багажу, видалення предметів, виявлення перетину лінії, вторгнення, руху (класифікація цілей людей та транспортних засобів), сигналізація саботажу відео, виняток |
| Роздільна здатність запису камери: | 8 МП |
| Об'єктив камери: | Варіофокальний |
| Кути огляду: | Г: 112.3° - 41.2°, В: 58.1° -23.1°, Д: 137.4° - 47.3° |
| Тип встановлення камери: | Вулична |
| Тип підсвічування: | ІЧ+LED |
| Дальність підсвічування: | ІЧ 60м; LED 60м |
| Ступінь захисту: | IP67, IK10 |
| Тригери тривоги: | Виявлення руху (підтримка спрацьовування сигналізації за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб)), сигналізація несанкціонованого доступу до відео, виключення |
| Роздільна здатність запису камери: | 8 МП |
| Об'єктив камери: | фіксований |
| Фокусна відстань: | 2.8 мм |
| Кути огляду: | Г: 108°, В: 59°, Д: 127° |
| Тип встановлення камери: | Вулична |
| Тип підсвічування: | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування: | 40м |
| Ступінь захисту: | IP67 |
| Тригери тривоги: | перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід з регіону, сигналізації за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб), сигналізація несанкціонованого доступу до відео, виключ |
| Роздільна здатність запису камери: | 8 МП |
| Об'єктив камери: | Варіофокальний |
| Фокус камери: | 2.8-12 мм |
| Фокусна відстань: | 2.8-12 мм |
| Кути огляду: | Г: 106.5° - 30.2°, В: 55.7° - 17°, Д: 128.5° - 34.7° |
| Тип встановлення камери: | Вулична |
| Тип підсвічування: | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування: | 30м |
| Ступінь захисту: | IP67; IK10 |
| Тригери тривоги: | перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід з регіону, підтримка спрацьовування сигналізації за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб), сигналізація несанкціонованого доступу до відео, виключення |
Швидке оформлення замовлення