Купуйте офіційний і сертифікований товар категорії IP камери з гарантією від виробника. 33 моделей на вибір. За ціною від 3285 грн до 15893 грн.
Інтернет-магазин hikvision.co.ua!
| Фокусна відстань: | 4 мм |
| Кути огляду: | Г: 87°; В: 48°; Д: 103° |
| Тип підсвічування: | ІЧ |
| Дальність підсвічування: | 10 м |
| Тригери тривоги: | виявлення форми людини з допомогою штучного інтелекту; виявлення свійських тварин; розпізнавання рук, що махають; виявлення голосової активності; виявлення гавкання і нявкання |
| Роздільна здатність: | 5 МП |
| Фокусна відстань: | 2.8 мм |
| Кути огляду: | 97 ° |
| Тип встановлення: | Вулична, Внутрішня |
| Тип підсвічування: | ІЧ |
| Дальність ІЧ-підсвічування: | 40 метрів |
| Дальність підсвічування: | До 40м |
| Ступінь захисту: | IP67 |
| Тригери тривоги: | Виявлення руху, IVS події, події тривоги, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, незаконний вхід в систему, SD карта заповнена, помилка SD карти |
| Тип підключення: | Дротові, PoE живлення |
| Роздільна здатність: | 5 МП |
| Фокусна відстань: | 2.8мм ~ 12мм |
| Кути огляду: | Горизонтальний:від 88 ° до 27 °, Вертикальний:від 48 ° до 16 °, Діагональ:від 104 ° до 32 ° |
| Тип встановлення: | Вулична, Внутрішня |
| Тип підсвічування: | ІЧ |
| Дальність ІЧ-підсвічування: | 30 метрів |
| Дальність підсвічування: | До 30м |
| Ступінь захисту: | IP67, IK10, TVS 2000V Молниезащита, захист від імпульсних перенапруг і захист від стрибків напруги |
| Тригери тривоги: | Виявлення руху, підробка відео, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, незаконний вхід в систему, жорсткий диск повний, помилка жорсткого диска, вхід тривоги, вихід тривоги |
| Тип підключення: | Дротові, PoE живлення |
Швидке оформлення замовлення