IP камера Hikvision DS-2CD2052-I (6мм)
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1595
Особливості:
- роздільна здатність 5 Мп (2650 x 1920)
- Стандарт стиснення H.264 +
- Електронний затвор
- Два відео потоку
- Цифровий WDR
- Низька світлочутливість
- Ступінь захисту:IP66
- ІЧ до 30 метрів
- День/Ніч
Характеристики:
| Камера | |
| Матриця | 1/3 Progressive Scan CMOS |
| Чутливість | 0.01 Люкс/F1.2, AGC ON, 0 Люкс з Ік |
| Електронний затвор | 1/3 - 1/10.000 з |
| об’єктив | f=6 мм/F2.0, Кут огляду:45, кріплення М12 |
| Режим день/ніч | ІЧ-фільтр з автоматичним вимикачем |
| DNR | 3D DNR |
| WDR | цифровий WDR (DWDR) |
| Стандарт стиснення | |
| Формат стиснення | H.264 +/MJPEG |
| Тип H.264 | Main Profile |
| Швидкість передачі | 256 кб/с 16 Мб/с |
| Подвійний потік | Підтримується |
| Зображення | |
| Макс. роздільна здатність | 2560 x 1920 |
| Кадрів/сек. | 2560x1920 - 20 кадрів/с, 2048х1536/1920x1080 - 25 кадрів/з |
| Параметри зображення | Яскравість, Насиченість і Контраст, налаштовуються через клієнтське ПЗ або веб-браузер |
| Інша | BLC, ROI, приватні маски, повороти, дзеркало, налаштовуються через клієнтське ПЗ або веб-браузер |
| Мережа | |
| Мережеве сховище | NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Тривога | Виявлення руху, оповіщення при спробі крадіжки, відключення мережі, конфлікт IP-адреси |
| Мережевий інтерфейс | 1 RJ45 10 M/100 M Ethernet порт |
| Протоколи | TCP/IP, HTTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, PPPoE, SMTP, NTP, SNMP, HTTPS, FTP, 802.1x, Qos (SIP, SRTP, IPv6 optional ) |
| Сумісність | ONVIF, PSIA, CGI, ISAPI |
| Кнопка Reset | є |
| Загальні | |
| Робочі умови | -30 C 60 C, Вологість до 90% |
| живлення | 12В DC ±, 10%, PoE (802.3 af) |
| потужність | 5.5Вт (ICR вкл:макс. 7Вт) |
| Ступінь захисту | IP66 |
| ІЧ підсвічування | до 30 метрів |
| Розмір | 70x154x60.5 мм |
| Вага | 500г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 5 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична, внутрішня
- Дальність ІЧ-підсвічування 30 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 30 метрів
Характеристики
- Матриця 1/3 Progressive Scan CMOS
- Відео стиск H.264 +/H.264/MJPEG
- Виробник Hikvision
- Дозвіл 5 МП, 2560 (H) х 1920 (V)
- Живлення/споживання DC 12В/PoE (802.3af)/5.5Вт
- Клас захисту IP66
- Модель DS-2CD2052-I (6мм)
- Особливості Висока роздільна здатність, Віддалений перегляд, ІЧ-підсвічування
- Призначення Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення
- Розмір 70x154x60.5 мм
- Чутливість 0.01 Люкс (день), 0 Люкс з ІК
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.