IP камера Hikvision DS-2CD2T55FWD-I8 (8 мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1466
Аксесуари
Особливості:
- роздільна здатність до 5МП (2944x1656)
- об’єктив:8 мм
- Стиснення:H.265/H.265 +/H.264/H.264 +
- WDR 120dB, 3D-DNR
- ІЧ підсвічування 80 метрів
- IP67
Технічні характеристики:
| Камера | |
| Сенсор: | 1/2.9 progressive scan CMOS |
| Мінімальна освітленість: | 0.01 Люкс (F1.2, АРУ вкл), 0 Люкс з ІК |
| Швидкість затвора: | 1/3 ~ 1/100,000с |
| Довга витримка | Є |
| об’єктив : | f=8мм@F2.0, кут огляду 39.5 |
| Кріплення об’єктива: | M12 |
| Діафрагма | F2.0 |
| Режим День/Ніч: | ICR фільтр |
| Цифрове придушення шумів (DNR): | 3D DNR |
| Широкий дина мічеський діапазон (WDR): | WDR 120dB |
| 3-осьова регулювання | Панорама:0-360, Нахил:0 ~ 100, Обертання:0-360 |
| Відео стиск | |
| Відео стиснення: | Головний потік:H.265/H.264, Доп. потік:H.265/H.264/MJPEG, 3й потік:H.265/H.264 |
| H.264 профілі: | Основний профіль/Високий профіль |
| H.264 + | Підтримує |
| H.265 профілі: | Основний профіль |
| H.265 + | Підтримує |
| Відео bit rate : | 32 Kbps ~ 16 Mbps |
| Зображення | |
| Макс. роздільна здатність: | 2944x1656 |
| Головний потік: | 2944x1656 - 20 кадрів/с, 2560x1440, 1080p, 720p - 25 кадрів/з |
| Доп. потік | 640x480, 640х360, 352х288 - 25 кадрів/с |
| 3й потік | 1280х720, 640х360, 352х288 - 25 кадрів/з |
| Поліпшення зображення | BLC/3D DNR |
| Налаштування зображення: | Режим повороту зображення, насиченість, яскравість, контрастність, відтінки сірого регулюється через Web |
| ROI | Підтримка 1 фіксованою області для основного і додаткового. потоку |
| Зміна режиму день/ніч | Авто/розклад |
| < strong>Мережа | |
| Мережеве сховище: | Підтримка microSD/SDHC/SDXC карт (128Гб) локальне сховище, NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Тривоги: | виявлення руху, виявлення осіб, сигнал про порушення, расфокусировка, втрата мережі, конфлікт IP адреси, заповнене сховище |
| Протоколи: | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP , UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv |
| Безпека: | Перевірка користувача, водяний знак, фільтрація IP-адреси, анонімний доступ |
| Сумісність системи: | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), PSIA, CGI, ISAPI |
| Інтерфейси | |
| Інтерфейс зв"язку: | RJ45 10M/100M ethernet порт |
| Хр аніліще | слот для microSD/SDHC/SDXC, до 128 Гб |
| Відео аналітика | |
| Видимість лінії перетину | Перетинати попередньо намальовану віртуальну лінію |
| Виявлення вторгнень | Перетин зумовленої віртуальної області |
| Залишені об’єкти | об’єкти, що залишилися в установленому регіоні, такі як багаж, портмоне, небезпечні матеріали |
| Переміщення об’єктів | Переміщення об’єктів з визначеного регіону |
| Виявлення особливих подій | Виявлення зміни кадру, раптове збудження аудіо потоку (збільшення/зменшення), виявлення втрати аудіо, виявлення расфокусировки об’єктива |
| виявлення осіб | виявлення облич людей в кадрі |
| Загальні | |
| Умови роботи: | -30C ~ + 60C Вл ажность 95% або менше (без конденсату) |
| живлення: | DC 12/PoE (802.3af) |
| потужність: | 10 Вт/12.5Вт (PoE) |
| Ступінь захисту: | IP67 |
| ІЧ підсвічування: | до 80 метрів |
| Розміри: | ф105x300мм |
| Вага: | 1200г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 5 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична, внутрішня
- Дальність ІЧ-підсвічування 80 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 80 метрів
- Тип підключення Дротові, PoE живлення
Характеристики
- Матриця 1/2.9 Progressive Scan CMOS
- Відео стиснення
- Вид (форм фактор) Циліндрична
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 12В/PoE (802.3af)
- Клас захисту IP67
- Модель DS-2CD2T55FWD-I8 (8 мм)
- Об’єктив
- Особливості Відеоаналітика, Розпізнавання облич, Висока роздільна здатність, Віддалений перегляд, ІЧ-підсвічування
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір ф105x300 мм
- Чутливість 0.01 лк @ (F1.2, AGC вкл.), 0 лк з ІК
- Запис На SD карту пам'яті, На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.