Зчитувач Bluetooth карт Hikvision DS-TRI400-4
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1970
Пристрій зчитування Bluetooth карт DS-TRI400-4 використовує переваги каналів різних частот (радіочастоту на високій швидкості, ІЧ частоту з низькою швидкістю).
Особливості:
- Високо здатний проникати сигнал через плівки лобового скла
- 60 ° конусоподібна область розпізнавання
- Регульоване відстань розпізнавання від 3 до 30 м
- Сила сигналу регулюється і не залежить від погоди
- 15 наборів кодів підтвердження пристрої для запобігання перешкод від сусідніх каналів (які потребують різних кодів пристроїв)
- Регульований релейний вихід для підняття бар"єрного важеля при розпізнаванні карти
- Wiegand 26/34, RS485
- Показана закритий і відкритий режим
Характеристики:
| Радіочастота | |
| Частота прийому | 433 МГц |
| ІЧ-кут передачі | 60 ° конусоподібна область |
| Частота передачі | 38 кГц |
| Інтерфейс зв"язку | |
| Wiegand | 26/34/42 |
| Послідовний порт | RS-232 або RS-485 |
| Загальні | |
| Монтаж | Настінний |
| Розмір | 250х195х60 мм |
| Температури | - 40 ° С - + 80 ° С |
| Вологість | 10% -85% |
| живлення | DC 9-18 В |
| Споживання | ≤ 200 мВт |
| Максимальне споживання струму | 80 мА |
| Вага | 4 кг |
Характеристики
- Виробник Hikvision
- Модель DS-TRI400-4
- Підключення Wiegand 26/34, RS485
- Розмір 250х195х60 мм
- Формат карт Bluetooth
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.