RFID зчитувач Hikvision DS-K1801E
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
В наявності
Код товару: 1192
945 ₴
Спеціальна пропозиція
Ціна з ПДВ:
945 ₴
945 ₴
Ціна з ПДВ:
945 ₴
Особливості:
- Матеріал корпусу PC + ABS
- Блакитне підсвічування
- Вбудований 8-bit високошвидкісний процесор
- Стандарт IP65
- Wiegand (w26, w34)
- Підтримує ідентифікатор карти, і ідентифікаційний номер карти (DSK1801MK, і DS- K1801EK)
- Підтримка відкриття дверей шляхом зчитування карти (DS-K1801E, і DS-K1801M)
- Дизайн Watканdog
- Висока захист/низькі температури (-20 ° C до + 65 ° C)
- Сумісний тільки з серією контролерів DS-K2800
Характеристики:
| Модель | DS-K1801E |
| strong>Система | |
| Процесор | 8 Bit |
| Зчитувач | |
| Формат карт | EM карти |
| Відстань зчитування | 30-50мм |
| Функції | |
Аудіо тривога | бипер |
| Інтерфейс | |
| з контролером | wiegand |
| Основні | |
| живлення | DC 12В |
| Споживання | 500мА |
| Клавіатура | Ні |
| LCD дисплей | Синє підсвічування |
| Ступінь захисту | IP65 |
| живлення | DC 12В/6Вт |
| Температури | 40С - + 70С |
| Вологість | <, 95% |
| Розмір | 87x87x13 мм |
Основні характеристики
- Ступінь захисту IP65
Характеристики
- LCD дисплей Синє підсвічування
- Виробник Hikvision
- Модель DS-K1801E
- Підключення wiegand
- Розмір 87x87x13
- Формат карт EM card
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.