RFID зчитувач DS-K1802E
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1182-02
Особливості:
- Матеріал корпусу PC + ABS
- Вбудований 8-bit високошвидкісний процесор
- Стандарт IP65
- Wiegand (w26, w34)
- Підтримує EM ідентифікатор карти
- Підтримка відкриття дверей шляхом зчитування карти
- Захист IP65
| Модель | DS-K1802E |
| Система | |
| Процесор | 8 Bit |
| Зчитувач | |
| Формат карт | EM карти |
| Відстань зчитування | 30-50мм |
| Функції | |
Аудіо тривога | span class="hps">бипер |
| Інтерфейс | |
| з контролером | wiegand |
| Основні | |
| живлення | DC 12В |
| Споживання | 500мА |
| Клавіатура | Ні |
| LCD дисплей | Синє підсвічування |
| Ступінь захисту | IP65 |
| живлення | DC 12В/6Вт |
| Температури | 40С - + 70С |
| Вологість | <, 95% |
Основні характеристики
- Ступінь захисту IP65
Характеристики
- LCD дисплей Синє підсвічування
- Виробник Hikvision
- Модель DS-K1802E
- Підключення wiegand
- Формат карт EM card
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.