Пристрій для читання відбитків пальців DS-K1201EF
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Знятий з виробництва
Код товару: 2074
Пристрій для читання відбитків пальців DS-K1201EF - багатофункціональний термінал на 2000 карт і кодів, оснащений зчитувачем відбитків пальців і безконтактних карт типу EM.
Особливості
- Підтримка читання EM карт
- Макс. 5000 відбитків пальців
- Підтримує зв"язок RS485 зі швидкістю передачі 19200 біт/с-N-8-1
- Діяльність зчитування карти 3-1 см
- Застосовує оптичний модуль відбитків пальців, що підтримує режим 1:N (відбиток пальця, карта + відбиток пальця) і режим 1:1 (Карта + відбиток пальця)
- Час порівняння відбитків пальців:1:1≤1 с, 1:1000≤1 с, FRR≤0,01%, FAR≤0,001%
- Введення відбитків тільки через настільний пристрій введення відбитків пальців DS-K1F820-F
- Cовместім з серією контролерів DS-K2600/DS-K2700
Технічні характеристики:
| Процесор | 3.2 біт високопродуктивний процесор |
| Модуль FP | Додатковий модуль FP |
| Максимальна кількість відбитків пальців | 5000 |
| Режим читання | Вбудований модуль читання карт пам"яті EM |
| Джерело живлення | DC 12В ± 10% |
| Інтерфейс | RS-485 |
| Швидкість передачі | 19200 біт-N-8-1 |
| Світлодіодний індикатор | живлення/зв"язок |
| Імовірність помилкового надання доступу (FAR) | ≤ 0.001% |
| Імовірність помилкового відмови доступу (FRR) | ≤ 0.01% |
| Режим порівняння | 1:1/1:N |
| Час порівняння | 1:1≤1 с; 1:3000≤1,5 з |
| Діапазон робочих температур | - 40 ° С ... + 70 ° С |
| Вологість | 10-90% |
| Сигнал | Зуммер |
| Тривога | Аварійна сигналізація |
| Діяльність зчитування карт доступу | 3-1 см |
| Ступінь пило-вологозахисту | IP65 |
| Тип монтажу | накладної |
| Габаритні розміри | 62х132х44 мм |
Основні характеристики
- Ступінь захисту IP65
Характеристики
- Виробник Hikvision
- Модель DS-K1201EF
- Розмір 62х132х44 мм
- Формат карт EM-Marin
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.