IP камера Hikvision DS-2CD2D14WD/M (4 мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1539
Аксесуари
Особливості:
- роздільна здатність 1.0 Мп (1280х720р)
- ROI кодування
- WDR 100dB
- HD в реальному часі
- Висока чутливість
- 3D DNR
- Мініатюрний дизайн
Характеристики:
| Камера | |
| Матриця: | 1/3 Progressive Scan CMOS |
| Ефективних пікселів: | 1МП, 1280 х 720 |
| Мінімальна освітленість: | 0.01 Люкс/F1.2 (день), 0.001 Люкс/F1.2 (ніч) |
| Швидкість електронного затвора: | 1/3 с ~ 1/100,000с |
| Лінза: | f=4 мм/F1.2 |
| День/Ніч: | Програмно |
| Динамічний діапазон: | WDR 100dB |
| Цифрове шумозаглушення: | 3D DNR |
| Кут огляду: | 55 |
| Стандарт стиснення | |
| Відео стиск: | H.264/MJPEG |
| Відео Bit Rate: | 32 Kbps ~ 8Mbps |
| Кадр | |
| Макс роздільна здатність зображення: | 1280x720 |
| Частота кадрів: | 720p - 25кадров/с |
| Параметри кадру: | Насиченість/Яскравість/Контрастність - налаштовується за допомогою програмного забезпечення клієнта або веб-браузером |
| BLC | Є, настроюються зони |
| ROI | Підтримується |
| Мережа: | |
| Мережеве сховище: | NAS (підтримка NFS, SMB/CIFS) |
| Протоколи: | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP , DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour |
| Сумісність : | ONVIF, PSIA, CGI, ISAPI |
| Інтелектуальна тривога: | Motion Detection, Video Tampering, Video Loss, Network Disconnect, IP address conflict, Storage exception |
| Інтерфейс | |
| Lan | 1-RJ45 10M/100M |
| Загальні | |
| живлення: | DC 12В ±, 10% |
| потужність: | 3Вт |
| Робоча температура: | -30C ~ 60C |
| Розміри: | 35x35x15 мм |
| Вага: | 55г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 1 МП
- Тип встановлення Внутрішня
- Установка Внутрішня
- Дальність ІЧ-підсвічування немає
Характеристики
- Матриця 1/3 Progressive Scan CMOS
- Відео стиск H.264/MJPEG
- Виробник Hikvision
- Дозвіл 1 МП, 1280 (H) x 720 (V)
- Живлення/споживання DC 12В/3Вт
- Клас захисту Немає
- Модель DS-2CD2D14WD/M (4 мм)
- Розмір 35x35x15 мм
- Чутливість 0.01 Люкс (день), 0 Люкс з ІК
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.