IP камера Hikvision DS-2CD2512F-IWS (2.8 мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1544
Аксесуари
Особливості:
- роздільна здатність до 1.3МП (1280х960)
- HD реальний час
- ІЧ підсвічування до 10м.
- DWDR, 3D DNR, BLC
- Micro SD до 64Гб
- Вбудований мікрофон, 1-аудіо вихід
- IP66
- Тривога вх/вих
Технічні характеристики:
| Камера | |
| Сенсор: | 1/3 progressive scan CMOS |
| Мінімальна освітленість: | 0.01 Люкс (F1.2, АРУ вкл) 0 Люкс з ІК |
| Швидкість затвора: | 1/3 ~ 1/100,000с |
| об’єктив: | f=2.8мм@F2.0, кут огляду 92.5 |
| Кріплення об’єктива: | M12 |
| Режим День/Ніч: | ICR фільтр:* тільки в моделях -I |
| Кути нахилу: | панорам:±, 20, Н аклон:0 ~ 90, Обертання:±, 90 |
| Цифрове придушення шумів (DNR): | 3D DNR |
| Iірокій динамічний діапазон (WDR): | DWDR |
| Компенсація стрічного засвічення: | Є, зони налаштовуються |
| Відео стиск | |
| Відео стиск: | H.264/MJPEG |
| H.264 профілі: | Базовий профіль |
| Відео bit rate: | 32 Kbps ~ 16 Mbps |
| Аудіо стиснення: | G.711/G.726 |
| Аудіо bit rate: | 64Kbps (G.711)/16Kbps (G.726) |
| Зображення | |
| Макс. роздільна здатність: | 1280х960 |
| Швидкість запису: | 25к/с (1280 x 960) 25к/с (1280 x 720) |
| Налаштування зображення: | Режим повороту зображення, насиченість, яскравість, контрастність, відтінки сірого регулюється через Web |
| Мережа | |
| Мережеве сховище: | NAS |
| Тривозі: | Виявлення руху, розпізнавання осіб, сигнал про порушення, расфокусировка, втрата мережі, конфлікт IP адреси, заповнене сховище |
| Протоколи: | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour (SIP, SRTP optional) |
| Безпека: | Перевірка користувача, водяний знак , фільтрація IP-адреси, анонімний доступ |
| Сумісність системи: | ONVIF, PSIA, CGI |
| Інтерфейси | |
| Інтерфейс зв"язку: | RJ45 10M/100M ethernet порт |
| Аудіо: | мікрофон, аудіо вихід |
| Сховище: | Micro SD/SDXC, Макс. 64Гб |
| Тривога: | 1вх/1вих, * тільки в моделях -S |
| Wi-Fi параметри | |
| Wi-Fi стандарт: | IEEE802.11b/g/n |
| Частота: | 2.4 GHz ~ 2.4835 GHz |
| Пропускна здатність каналу зв"язку: | 20/40 MHz |
| Безпека: | 64/128-bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK, WPS |
| Швидкість передачі: | 11b:11Mbps, 11g:54Mbps, 11n:up to 150Mbps |
| Діяльність передачі | Відкритий:до 200 метрів, Приміщення:до 50 метрів. * Це варіюється в залежності від фактичної робочого середовища. |
| Загальні | |
| Умови роботи: | -30C ~ + 60C Вологість 95% або менше (без конденсату) |
| живлення: | DC 12/PoE (802.3af) |
| потужність: | 7 Вт |
| Ступінь захисту: | IP66 |
| ІЧ підсвічування: | до 10 метрів |
| Розміри: | 100 х 97 x 56 мм |
| Вага: | 350 г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 1.3 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична, внутрішня
- Дальність ІЧ-підсвічування до 10 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 10 метрів
Характеристики
- Матриця 1/3 Progressive Scan CMOS
- Відео стиск H.264/MJPEG
- Виробник Hikvision
- Дозвіл 1.3МП, 1280 (H) x 960 (V)
- Живлення/споживання DC 12В/7Вт
- Клас захисту IP66, IK10
- Модель DS-2CD2512F-IWS (2.8 мм)
- Особливості Антивандальна, Віддалений перегляд, ІЧ-підсвічування
- Призначення Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення
- Розмір 99.9 x 97.5 x 56.5 мм
- Чутливість 0.01 Люкс/F1.2 AGC вкл, 0 Люкс з ІК
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.