IP Реєстратор Hikvision DS-7108NI-E1/V/W
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1345
Аксесуари
Модель DS-7108NI-E/V/W має вбудований маршрутизатор Wi-Fi (частоти 802.11 b/g/n), який оснащений подвійною антеною.
Система дозволяє підключити монітор з високим розширенням (до 1920x1080pх) і здійснювати запис в якості до 6 Мп.
Особливості:
- роздільна здатність до 6 Мп
- HDMI вихід 1920х1080р
- Ip камери різних виробників
- Вхідна пропускна здатність 50Мб/с.
Характеристики:
| Відео/аудіо вхід | |
|---|---|
| IP відео входи: | 8-каналів |
| Протоколи: | HIKVISION, ACTi, ARECONT, AXIS, BOSCH, BRICKCOM, CANON, HUNT, ONVIF (version 2.4), PANASONIC, PELCO, PSIA, RTSP, SAMSUNG, SANYO, SONY, VIVOTEK, ZAVIO |
| Відео/аудіо вихід | |
| HDMI вихід: | 1-канал, роздільна здатність: 1920х1080, 1600х1200, 1280х1024, 1280х720, 1024х768 |
| Роздільна здатність при записі: | 6MP/5MP/3MP/1080р/720р/D1 Вхідна пропускна здатність 50Мб: |
| Синхронне відтворення | 8-кан |
| Жорсткий диск | |
| Тип інтерфейсу: | 1 х SATA 2.5 |
| Обсяг: | (до 500Гб/1 Тб) |
| Зовнішні інтерфейси | |
| USB-інтерфейс: | 1хUSB 2.0 |
| Lan | 1xRJ-45 - WAN інтерфейс, 3xRJ-45 LAN інтерфейс, |
| Wi-Fi | Частота:2.4GHz, Антена:2 х 2MIMO, швидкість передачі:300Mbps, стандарти:IEEE 802.1b/g/n |
| Загальні | |
| живлення: | DC 12В |
| потужність: | & lt, 12Вт (без жорсткого диска) |
| Робоча температура: | -0C ~ + 40C |
| Допустима вологість при роботі: | 10% ~ 90% |
| Розмір (мм): | 87х87х157 мм |
| Вага: | & lt, 0.53кг (без HDD) |
Основні характеристики
- Роздільна здатність запису
Характеристики
- Вхідний потік 50 Мб/с
- PoE входи немає
- Інтерфейси USB
- Відео стиснення
- Виробник Hikvision
- Вихідний потік (Архів/Живе відео) 80 Мб/с
- Кількість HDD 1 SATA HDD 2.5 (до 500Гб/1 Тб)
- Кількість IP камер 8-каналів
- Модель DS-7108NI-E1/V/W
- Пульт д/у Немає
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.