SpeedDome камера Hikvision DS-2DE4A320IW-DE
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Знятий з виробництва
Код товару: 1686
Особливості:
- 1/2.8 Progressive Scan CMOS
- 2048 x 1536
- H.264/MJPEG відео стиснення
- 20x оптичне збільшення, 16x цифрове збільшення
- WDR, 3D DNR, HLC, Smart IR
- ІЧ підсвічування до 50 метрів
- живлення DC12В
Характеристики:
| Тип корпусу: | Вуличний |
| Матриця: | 1/2.8 Progressive Scan CMOS |
| роздільна здатність: | 2048 х 1536 пікс |
| Чутливість, лк: | Колір:0.05 Люкс, (F1.6 AGC вкл), Ч/Б:0,01 Люкс, (F1.6 AGC вкл), 0 Люкс з ІК |
| об’єктив: | 4.7-94 мм, 20х оптичний |
| Цифрове збільшення: | 16х |
| Швидкість збільшення: | 2,7 с (оптична лінза, широкоекранний) |
| Вугілля огляду: | 58.3 - 3.2 |
| pабочий відстань: | 10-1500мм |
| Діапазон діафрагми | F1.6 ~ F3.5 |
| Режим фокусування | Авто/напівавтоматичний/ручний |
| WDR | підтримує |
| 3D DNR | підтримує |
| BLC | підтримує |
| Швидкість затвора | 1/1 - 1/30000c |
| AGC | Автоматичний/Ручний |
| Баланс білого: | Автоматичний/Ручний/ATW/в приміщенні/на вулиці/лампа денного світла/лампа розжарювання |
| День/Ніч | Авто ICR |
| Приватні зони | 8 приватних зони |
| Поворот нахил | |
| Поворот: | 0 - 360 |
| Нахил: | -5 +90 |
| Швидкість повороту: | 0.1 - 300с. Швидкість по пресетами 350С. |
| Швидкість нахилу: | 0.1 - 160с. Швидкість по пресетами 200с. |
| Пропорційне збільшення | Підтримується |
| Розумні | 300 |
| Зони патрулювання | 8 зон, по 32 предустановки кожна |
| Шаблони поведінки | 4 шаблону поведінки, з часом запису не менше 10 хвилин на кожен |
| Відновлення параметрів | Відновити овлення останнього статусу PTZ камери після перезавантаження |
| Заплановані завдання | Автоматичне сканування/сканування кадрів/випадкове сканування/Patrol/Pattern/попереднє/сканування панорами/сканування нахил |
| ІЧ підсвічування | |
| Діяльність ІК | до 50 метрів |
| ІКІнтенсивність | автоматичне регулювання,в залежності відкоефіцієнта масштабування |
| Мережа | |
| Підтримка протоколів: | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP/IP, DHCP, PPPoE, Bonjour |
| Інтерфейс: | 1 RJ45 10M/100M Ethernet Interface, POE (802.3at, class4) |
| Головний потік: | 50Hz:25 кадрів/с. - (2048 1536,1920 1080, 1280 960, 1280 720), 50 кадрів/с. - (1920 1080, 1280 960, 1280 720) |
| Дод. потік: | 50Hz:25 кадрів/с. - (704576, 640480, 352 288) |
| відеосжатія | H.264/MJPEG |
| Аудіостиснення | G.711alaw/G.711ulaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM |
| Одночасний перегляд | до 20 користувачів |
| Карти пам"яті | Вбудований слот для карт пам"яті, що підтримує Micro SD/SDHC/SDXC, до 128 ГБ |
| Рівні користувачів | До 32користувачів.3 рівня:адміністратор, оператор ікористувач |
| Прикладне програмування | Відкритий API, підтримка ONVIF, PSIA і CGI, Hik Cloud P2P |
| < strong>Система | |
| живлення: | живлення:DC 12В/18Вт |
| Тривожні входи/виходи | 2/2 |
| Дії при спрацьовуванні | Вихід на попередню/патрулювання/шаблони поведінки/запис на SD карту/повідомлення центру спостереження, відправка пошти/запис на FTP і т.д . |
| аудіо входів/виходів | 1/1 |
| Веб-браузер | IE 7 +, Chrome 18 +, Firefox 5.0 +, Safari 5.02 + |
| Робочий діапазон температур: | -30 ... +65 С |
| Клас захисту: | IP66,захист від блискавкиTVS4,000В,захист від перенапря вання |
| Маса: | Ф170 х 161 мм |
| Вага | 2,45 кг |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 3 МП, 2048(H) х 1536(V)
- Роздільна здатність 3 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 50 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 50 метрів
Характеристики
- Матриця 1/2.8 Progressive Scan CMOS
- Відео стиснення H.264 / MJPEG
- Вид (форм фактор) Керована
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 12В/18Вт
- Клас захисту IP66, TVS 4,000В
- Модель DS-2DE4A320IW-DE
- Об’єктив 4.7-94мм, кут огляду 58.3 ° - 3.2 °
- Розмір Ф170х161 мм
- Чутливість 0.05 Люкс (Колір), 0.01 Люкс (Ч/Б)
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.