Turbo HD відеокамера Hikvision DS-2CE56C0T-IRMF (3.6 мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 2000
Аксесуари
Особливості:
- 1 мегапіксельна високопродуктивна CMOS
- Відео вихід - HD720p < li>Режим день/ніч (ICR)
- DNR, Smart ІК
- ІЧ підсвічування - 20 метрів
- Перемикання TVI/AHD/CVI/CVBS
- IP66
Технічні характеристики:
| Камера DS-2CE56C2T-IRM | |
| Сенсор: | 1 Мп CMOS |
| Кількість ефективних пікселів: | 1296 (H) х732 (V) |
| Мінімальна освітленість: | 0.1 люкс @ (F1.2, АРУ вкл) 0 люкс @ з ІК |
| Сигнальна система | PAL/NTSC |
| Швидкість затвора: | 1/25 ~ 1/50,000с |
| об’єктив: | 2.8 мм Кут огляду:92 |
| Кріплення об’єктива: | М12 |
| Кутирегулювання: | Поворот:0 - 360, нахил:0 - 75, обертання:0 - 360 |
| Режим День/Ніч: | ICR фільтр |
| Синхронізація: | На внутрішній |
| Швидкість потоку відео: | 25 кадрів/с. |
| Відео вихід: | HD-TVI вихід |
| Відношення сигнал/шум | >, 62 дБ |
| Загальні | |
| Умови роботи: | -40C ~ + 60C Вологість 90% або менше (без конденсату) |
| живлення: | DC 12В |
| споживана потужність: | 4 Вт |
| Ступінь захисту | IP66 |
| ІЧ підсвічування | до 20 метрів |
| Розміри: | 89.47 х 67.6 мм |
| Вага: | 340 г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 1 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 20 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 20 метрів
Характеристики
- Матриця 1/3 "high-performance CMOS
- Вид (форм фактор) Мініатюрна
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 12В/4Вт
- Клас захисту IP66
- Модель DS-2CE56C0T-IRMF (3.6 мм)
- Об’єктив
- Особливості ІЧ-підсвічування, Висока роздільна здатність
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір 89х59 мм
- Чутливість 0.1 Люкс/F1.2 (день), 0 Люкс з Ік
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.