IP камера Hikvision DS-2CD2752F-IZS
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Знятий з виробництва
Код товару: 1586
Аксесуари
Особливості:
- роздільна здатність 5 Мп (2560x1920)
- Моторизований об’єктив < li>DWDR, 3D DNR, BLC
- Аудіо:1вх/1вих, Тривога:1вх/1вих
- Вбудований слот для micro-SD карт до 128Гб
- Моніторинг :EZVIZ, iVMS-4500
- Підтримка H.264 +
- IP67, IK10
Характеристики:
| Камера | |
| Матриця | 1/3 Progressive Scan CMOS |
| Чутливість | 0.01 лк @ (F1.2, AGC вкл.), 0.014 лк @ (F1 .4, AGC вкл.), 0 лк з ІК |
| Електронний затвор | 1/3-1/10,000 сек |
| Довга витримка | Підтримується |
| об’єктив | Моторизований f=2.8 12мм/F1.4 |
| Кут огляду | 103 - 32 |
| Кріплення об’єктива | Ф14 |
| Режим День/ніч | Механічний ІЧ-фільтр з авто перемиканням |
| Динамічний діапазон | DWDR |
| Кути регуліровкі | Панорама:0-355, нахил:0-75, поворот:0-355 |
| стиснення | |
| Формат стиснення | Н.264/MJPEG/H. 264 + |
| Тип H.264 | Головний профіль |
| Швидкість стиснення | 32Кб/сек 16МБ/сек |
| Аудіо стиснення | G.711/G.722/G.726/MP2L2 |
| Швидкість стиснення аудіо (-S) | 64 Кб/сек (G.711)/16Кб/сек (G.722)/16Кб/сек (G.726)/32 -128Кб/сек (MP2L2) |
| Зображення | |
| Макс. роздільна здатність | 2560x1920 |
| Частота кадрів | 5Мп (2560x1920) - 20 кадрів/с, 4МП (2048x1536)/3Мп/1080р/720р - 25кадров/с |
| Поліпшення зображення | BLC/3D-DNR/ROI |
| Налаштування зображення | Налаштування яскравості, контрасту, насиченості через клієнтське ПЗ або Веб браузер |
| Перемикання день/ніч | Авто/вручну/датчиком тривоги |
| Мережа | |
| Мережеве зберігання | NAS (підтримує NFS, SMB/CIFS), ANR, мікро SD/SDHC/SDXC, до 128GB |
| Тривожні сигнали | Виявлення:вторгнення, расфокусірованія, руху. Динамічний аналіз, оповіщення при несанкціонованих діях, відключення мережі, конфлікт IP-адреси, винятків зберігання |
| Протоколи | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjou |
| Стандарти сумісності | ONVIF, PSIA, CGI, ISAPI |
| Функції | Захист паролем, водяні знаки, дуальний потік |
| Інтерфейси | |
| Інтерфейс зв"язку | 1 RJ45 10М/100М Ethernet порт |
| слот мікро SD | Вбудований слот для micro-SD/SDHC/SDXC до 128Гб |
| Тривога | 1вх/1вих |
| Аудіо | 1вх/1вих |
| Основне | |
| живлення | 12В DC ±, 10%, РоЕ (802.3af) |
| Потужність | 5.5 Вт макс. (7.5Вт з вкл. ICR) |
| Діяльність ІК | До 30м |
| Робочі умови | 30С 60С |
| Рівень захисту | IP67, IK10 |
| Розміри | 95 x 105 х 258.6 мм |
| Вага | 1200гр |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 5 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 30 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 30 метрів
- Тип підключення Дротові, PoE живлення
Характеристики
- Матриця 1/3 Progressive Scan CMOS
- Відео стиск H.264 +/H.264/MJPEG
- Вид (форм фактор) Мініатюрна
- Виробник Hikvision
- Дозвіл 5 МП, 2560 (H) х 1920 (V)
- Живлення/споживання DC 12В/PoE (802.3af)/7.5Вт
- Клас захисту IP67, IK10
- Модель DS-2CD2752F-IZS
- Особливості Запис звуку, Антивандальна, Висока роздільна здатність, Віддалений перегляд, ІЧ-підсвічування
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір 95x105х258 мм
- Чутливість 0.01 Люкс (F1.2, AGC вкл.), 0.014 лк @ (F1.4, AGC вкл.), 0 лк з ІК
- Запис На SD карту пам'яті, На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.