Turbo HD відеокамера Hikvision DS-2CE56C0T-IR3F
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1994
Аксесуари
Особливості:
- Підтримка форматів:TVI/AHD/CVI/CVBS
- Відео вихід - HD720p
- Режим день/ніч (ICR)
- Exir ІК
- ІЧ підсвічування - 40 метрів
- IP6
| Сенсор: | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Кількість ефективних пікселів: | 1280 (H) х720 (V) |
| Мінімальна освітленість: | 0.01 Люкс @ (F1.2, АРУ вкл) 0 Люкс @ з ІК |
| Швидкість затвора: | 1/25 ~ 1/50,000с |
| об’єктив: | 2.8/3.6/6/8/12/16mm |
| Кріплення об’єктива: | М12 |
| Кути регулювання: | Поворот:0 - 360 °, нахил:0 - 75 °,обертання:0 ° -360 ° |
| Режим" День/Ніч ": | ICR фільтр |
| Синхронізація: | На внутрішній |
| Швидкість потоку відео: | 720p - 25 кадрів/с. |
| Відео вихід: | TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Відношення сигнал/шум: | більше 62dB |
| Умови роботи: | - 40 ° C ~ + 60 ° C Вологість 90% або менше (без конденсату) |
| живлення: | DC 12В |
| Потужність: | 4 Вт |
| Ступінь захисту | IP66 |
| ІЧ підсвічування | до 40 метрів |
| Розміри: | ф110х89 мм |
| Вага: | 350 г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 1 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 40 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 40 метрів
Характеристики
- Матриця 1/3 "high-performance CMOS
- Вид (форм фактор) Мініатюрна
- Виробник Hikvision
- Дозвіл 1 МП, 1280 (H) * 720 (V)
- Живлення/споживання DC 12В/4Вт
- Клас захисту IP66
- Модель DS-2CE56C0T-IR3F
- Особливості ІЧ-підсвічування, Висока роздільна здатність
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір 89х59 мм
- Чутливість 0.01 Люкс/F1.2 (день), 0 Люкс з Ік
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.