IP камера Hikvision DS-2CD2685FWD-IZS
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1403
Аксесуари
Особливості:
- роздільна здатність до 8МП (3840x2160)
- 3840x2160
- Стиснення:H.265/H.264 +/H.264/H.264 +/MJPEG
- WDR 120dB, 3D-DNR
- ІЧ підсвічування 50 метрів
- IP67, IK10
- Смарт-кодування:підтримка низькій швидкості передачі, низьказатримка
- 4 аналізу поведінки і виявлення осіб
Технічні характеристики:
| < strong>Камера | |
| Сенсор: | 1/2.5 progressive scan CMOS |
| мінімальна освітленість: | Колір:0.01 Люкс (F1.2, АРУ вкл), 0 Люкс з ІК Колір:0.014 Люкс (F1.4, АРУ вкл), 0 Люкс з ІК |
| Швидкість затвора: | 1/3 ~ 1/100,000с |
| Довга витримка | Є |
| Режим День/Ніч: | ICR фільтр |
| Цифрове придушення шумів (DNR): | 3D DNR |
| Широкий динамічний діапазон (WDR): | WDR 120dB |
| 3-осьова регулювання | Панорама:0-360, Нахил:0 ~ 90, Обертання:0-360 |
| об’єктив | |
| Фокусна відстань | 2,8-12 мм |
| Діафрагма | F1.4 |
| Кут огляду | як і горизонталі:120-36, по-вертикалі :62- 20,5, по-діагоналі:149- 42 |
| Кріплення об’єктива: | 14 |
| Відео стиск | |
| Відео стиск: | Головний потік:H.265/H. 264/H.265 +/H.264 +, Доп. потік:H.265/H.264/H.265 +/H.264 +/MJPEG, 3й потік:H.265/H.264/H.265 +/H.264 + |
| H.264 профілі: | Основний профіль/Високий профіль |
| H.265 профілі: | Основний профіль |
| Відео bit rate: | 32 Kbps ~ 16 Mbps |
| Аудіо стиснення | G722.1/G711ulaw/G711alaw/G726/MP2L2 |
| Аудіо bit rate: | 32 to 128kbps |
| Зображення | |
| Макс. роздільна здатність: | 3840х2160 |
| Головний потік: | 3840х2160 - 20 кадрів/с, 2944х1656, 2560x1920, 2560x1440, 1080p, 720p - 25 кадрів/с |
| Доп. потік | здатністю 640х360, 352х288 - 25 кадрів/с |
| 3й потік | 1280х720, 640х360, 352х288 - 25 кадрів/с |
| Поліпшення зображення | BLC/3D DNR |
| Налаштування зображення: | режим повороту зображення, насиченість, яскравість, контрастність, відтінки сірого регулюється через Web |
| ROI | Підтримка 1 фіксованою області для основного і додаткового. потоку |
| Зміна режиму день/ніч | Авто/розклад |
| Виявлення облич людей | Підтримується |
| Мережа | |
| Мережеве сховище: | Підтримка microSD/SDHC/SDXC карт (128Гб) локальне сховище, NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Тривоги: | Тривога несанкціонованого доступу, жорсткий диск, помилка жорсткого диска, мережа відключена, конфлікт IP-адрес, незаконний вхід |
| Протоколи: | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv |
| Безпека: | Перевірка користувача, водяний знак, фільтрація IP-адреси, анонімний доступ |
| Сумісність системи: | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), PSIA, CGI, ISAPI |
| Кількість одночасних підключень | до 6 каналів |
| Користувачі/рівні | до 32 користувачів, 3 рівня доступу:адміністратор, оператор і користувач |
| Web Browser | IE8 +, Chrome 31.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0 + |
| Інтерфейси | |
| Аудіо вх/вих | 1/1 |
| Інтерфейс зв"язку: | RJ45 10M/100M ethernet порт |
| Тривога | 1вх/1вих, (max. DC12 В, 30 мА) |
| Відеовихід | 1Vp-p композитний вихід (75 Ом/BNC) |
| Сховище | слот для microSD/SDHC/SDXC, до 128 Гб |
| Кнопка скидання | Підтримується |
| Аудіо | |
| Довкілля | Підтримується |
| Частота дискретизації | 16 kHz |
| Загальні | |
| Умови роботи: | -30C ~ + 60C Вологість 95% або менше (без конденсату) |
| живлення: | DC 12 В ±, 25%/PoE (802.3at) |
| потужність: | 17Вт |
| Ступінь захисту: | I P67, IK10 |
| ІЧ підсвічування: | до 50 метрів |
| Розміри: | ф144x333мм |
| Вага: | 1900г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 8 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична, внутрішня
- Дальність ІЧ-підсвічування 50 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 50 метрів
- Тип підключення Дротові, PoE живлення
Характеристики
- Матриця 1/2.5 Progressive Scan CMOS
- Відео стиск H.265/H.264 +/H.264/H.264 +/MJPEG
- Вид (форм фактор) Циліндрична
- Виробник Hikvision
- Дозвіл 8МП, 3840 (H) x 2160 (V)
- Живлення/споживання DC 12В ± 25%/PoE (802.3at)
- Клас захисту IP67, IK10
- Модель DS-2CD2685FWD-IZS
- Особливості Запис звуку, Відеоаналітика, Висока роздільна здатність, Віддалений перегляд, ІЧ-підсвічування
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір ф144x333мм
- Чутливість 0.1 Люкс (день), 0 Люкс з ІК
- Запис На SD карту пам'яті, На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.