IP камера Hikvision DS-2CD4125FWD-IZ
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Аксесуари
2МП варіофокальна IP камера Hikvision DS-2CD4125FWD-IZ (2.8-12 мм)
Інтелектуальні камери серії Lightfighter здатні захоплювати високоякісні кольорові зображення при великій засветке навколишнього середовища. DS-2CD4125FWD підтримує Full HD роздільна здатність, швидкість запису до 50 кадрів/с, 140dB WDR, PoE, Антивуалент, 3D DNR і повний набір смарт функцій.
Особливості:
- 1/2.8 Progressive Scan CMOS
- 1080p - 50 кадрів/с
- Робота при великій засветке середовища
- Довга витримка
- 140dB WDR
- 3D DNR < li>Аудіо:1вх/1вих, тривога:1вх/1вих
- Композитний відео вихід (BNC)
- Підтримка мікро SD 128Гб
- DC 12В/PoE (802.3 at)
Hikvision DS-2CD4125FWD-IZ є смарт IP камерою і має повний набір інтелектуальних функцій, в тому числі:виявлення вторгнень, виявлення лінії перетину, виявлення зникнення об’єктів, підрахунок відвідувачів вхід/вихід, зміна сцени, аудіо виявлення, виявлення расфокусировки, розпізнавання осіб, підрахунок об’єктів і т.д.
Smart:
< ul>Зображення:
- здатність 1920х1080 - 50 кадрів/с.
- Підтримує корекцію спотворень зображення
- Підтримує режим повороту і коридору.
- Підтримкакадруванняв виділеному регіоні, рішення длянизької пропускної здатності.
- Підтримує H.264/MJPEGстиснення відео, багаторівневіконфігураціїякості відео(Basi c/Main/High Profile).
- Підтримуєdefog, BLC, HLC.
Підсвічування:
- Відстань до 30 м
- Smart ІК
Система:
- ПідтримуєONVIF (profile S/profile G), CGI, PSIA, ISAPI протоколи.
- Підтримуєтрипотоку, а також20 каналівживого зображенняодночасно.
- Захист від перенапруг і статики.
- Розумна автофокусування
інтерфейси:
- підтримує стандарт Micro SD/SDHC/SDXC, до 128Гб
- підтримує мережевий порт 10/100/1000M
- Підтримує аудіо вх/вих.
- Тривога:1вх/1вих.
- Підтримує CVBS аналоговий вихід (4CIF)
Безпека:
- Трирівневааутентифікації користувачів, фільтраціяIP -адрес іанонімний доступ.
- СертифікатбезпекиHTTPS,SSH,підтримкаствореннясертифікатів
- БлокуванняIPкористувача при неправильних вводах пароля
Характеристики:
| Матриця | 1/2.8 Progressive Scan CMOS |
| Мінімальна світлочутливість | 0.005 Люкс (F1.2, при вкл. АРУ), 0.007 Люкс (F1.4, при вкл. АРУ) |
| Швидкість електронного затвора | 1с ~ 1/100,000 сек |
| Довга витримка | Підтримується |
| об’єктив | Моторизований f=2.8-12 мм (Кути огляду 113-33.8) |
| Кріплення об’єктива | ф14 |
| Кути регулювання камери | Поворот:0 -355, нахил:0-75, обертання :0-355 |
| Автодиафрагма | DC |
| Розширений динамічний діапазон | 140 дБ |
| Режим День/ніч | Механічний ІЧ-фільтр |
| стиснення | |
| Відео стиск | H.264/H.264/MJPEG |
| Профілі Кодака | Базовий/основний/високий |
| Відео бітрейт | 32 Кб/сек 16 Мб/сек |
| Аудіо стиснення | G.711/G.722.1/G.726/MP2L2 |
| Аудіо бітрейт | 64Kbps (G.711)/16Kbps (G.722.1)/16Kbps (G.726)/32-128Kbps (MP2L2) |
| Зображення | |
| Макс. роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Частота кадрів | 50 кадрів/с (1920х1080, 1280x960, 1280x720) |
| 3й - потік | Незалежна настройка, до:20 кадрів/с (1280х720) |
| Налаштування зображення | Налаштування яскравості, контрастності, насиченості з використанням клієнтського ПЗ або Веб браузера |
| < span class="hps">Поліпшення зображення | BLC/HLC/3D-DNR/ROI/Defog |
| < span class="short_text" id="result_box" lang="ru">Корекція спотворення | Підтримується |
| Обрізати | Підтримується |
| Перемикання день/ніч | Авто/розклад/по тривозі |
| Накладення картинки | 128 х 128, BMP 128bit, налаштовуємо Перші зони |
| Мережа | |
| Мережеве зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Тривожні сигнали | Видимість:детектор руху, тривога, відключення мережі, конфлікт IP -адреси, винятків зберігання |
| Протоколи | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP , RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour (SIP optional) |
| Безпека | Захист паролем, водяні знаки |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), PSIA, CGI, ISAPI |
| Інтерфейси | |
| Аудіо | 1-кан 3.5 мм аудіо вхід (Мік./Лінія)/1 вихід |
| Інтерфейс зв"язку | RJ45 10/100/1000 M Ethernet порт |
| Слот пам"яті | micro SD/SDXC/SDHC до 128Гб |
| Тривога | 1 вхід, 1 вихід (до DC24В 1A або AC110В 500mA) |
| Відео вихід | 1Vp-p композитний вихід (75/BNC) |
| Кнопка reset | є |
| Аудіо | |
| Фільтрація шумів | підтримується |
| Аудіо вх/вих | підтримується дві звукові доріжки, стерео |
| Частота звуку | 16kHz/32kHz/44.1kHz/48kHz |
| Відео аналітика | |
| Режим аналізу | Виявленняперетинулінії, виявленнявторгнень, область входу, область виходу,видаленняоб’єкта |
| Виявленнялініїперетину | Перетинатипопередньо намальованувіртуальну лінію |
| Виявлення вторгнень | Перетин зумовленоївіртуальноїобласті |
| Вхід в зону | Вхідв зумовленівіртуальну ділянку ззовнішньогоділянки |
| Вихід із зони | Вихід ззаздалегідь визначеноговіртуальногоділянки |
| Залишені об’єкти | об’єкти, що залишилисяв установленомурегіоні, такі якбагаж, портмоне,< span class="hps">небезпечніматеріали |
| Переміщення об’єктів | Переміщення об’єктівз визначеногорегіону |
| Виявлення особливих подій | Виявлення зміникадру,вРаптом збудженняаудіо потоку (збільшення/зменшення), виявлення втратиаудіо,виявленнярасфокусировки об’єктива |
| Розпізнавання | Розпізнавання облич людей |
| Статистика | < span class="hps">Підрахунокпроб"ектов(вхідівихід, номер об’єкта,складанняі показна екранів режимі реального часу) |
| Загальна | |
| Захист | IK10 |
| ІЧ підсвічування | до 30 метрів |
| Параметри навколишнього середовища | -30 C 60 C (-20 F 140 F) Вологість 90% або нижче |
| Джерело живлення | DC 12В ±, 10% PoE (802.3af) |
| Споживання енергії | Макс. 9 Вт |
| Розміри | ф140х121 мм |
| Вага | 1400 г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 30 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 30 метрів
- Тип підключення Дротові, PoE живлення
Характеристики
- Матриця 1/2.8 Progressive Scan CMOS
- Відео стиснення
- Вид (форм фактор) Мініатюрна
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 12В/PoE (802.3af)
- Клас захисту немає
- Модель DS-2CD4125FWD-IZ
- Об’єктив
- Особливості Запис звуку, Розпізнавання облич, Віддалений перегляд, ІЧ-підсвічування
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір ф140х121 мм
- Чутливість 0.005 Люкс/F1.2, 0.0005 Люкс/F1.2, 0 Люкс з ІК
- Запис На SD карту пам'яті, На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.