Купуйте офіційний і сертифікований товар категорії Домофони Hikvision з гарантією від виробника. 27 моделей на вибір. За ціною від 2183 грн до 57479 грн.
Інтернет-магазин hikvision.co.ua!
| ROM/RAM: | 8/64 Мб |
| Ethernet: | 1 RJ-45 100 МБ/с |
| Дисплей: | 4.3" |
| Колір корпусу: | Білий |
| Метод роботи: | сенсорні кнопки |
| Операційна система: | Linux |
| Роздільна здатність дисплея: | 480 × 272 |
| Функціональні особливості: | Без Wi-Fi |
| Живлення: | 12В DС |
| PoE: | Standard PoE, IEEE802.3af |
| Потужність споживання: | 4 Вт |
| Робоча температура: | -10 °C - +50 °C |
| Розміри: | 120 × 120 × 21 мм |
| ROM/RAM: | 8/2 Гб |
| Ethernet: | 1 RJ-45 10/100 Мбіт/с |
| Особливості: | Пам'ять 200 подій, 16 нагадувань |
| RS485: | 1 |
| Wi-Fi: | 802.11 b/g/n |
| Аудіо вихід: | вбудований динамік |
| Аудіо вхід: | вбудований мікрофон |
| Аудіо компресія: | G.711 U, G.711 A |
| Дисплей: | 10.1" IPS |
| Монтаж: | накладний |
| Підключення: | 5 доп. станцій |
| Релейні виходи: | 1 |
| Роздільна здатність дисплея: | 1024 × 600 |
| Тривожні входи: | 8 |
| Живлення: | 12 В DC, 1 A |
| PoE: | IEEE802.3af |
| Потужність споживання: | 8 Вт |
| Робоча температура: | -10 °C - 50 °C |
| Розміри: | 254 × 166 × 26.65 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 235 x 60 x 350 мм |
| Вага брутто: | 1.364 кг |
| ROM/RAM: | 8/2 Гб |
| Ethernet: | 2 10/100/1000 M |
| RS485: | 1 |
| Аудіо вхід: | вбудований мікрофон |
| Аудіо компресія: | G.711U, G.711A |
| Дисплей: | 10.1", IPS |
| Локальне сховище: | SD до 128 Гб |
| Мережеві протоколи: | TCP/IP, SIP, RTSP |
| Операційна система: | Android 7.1 |
| Підключення: | 2 тривожних входу, 1 RS-485, USB 3, SD карта 128 Гб, 2 релейних виходу для замків |
| Релейні виходи: | 2 |
| Роздільна здатність дисплея: | 1280 × 800 |
| Тривожні входи: | 2 |
| Живлення: | 12В DC |
| PoE: | Підтримує |
| Потужність споживання: | 12 Вт |
| Робоча температура: | -10 °C - 50 °C |
| Розміри: | 292 × 166 × 31 мм |
| ROM/RAM: | 32/128 Мб |
| Ethernet: | 1 RJ-45 10/100 M |
| Особливості: | 200 зроблених знімків (з TF картою); 200 записів тривоги , 2 МБ оперативної пам’яті (без TF-карти) зарезервовано для подій |
| Аудіо вихід: | 1 |
| Аудіо вхід: | 1 |
| Аудіо компресія: | G.711U, G.711A |
| Дисплей: | 7" |
| Колір корпусу: | Чорний |
| Локальне сховище: | TF карта до 128 Гб |
| Мережеві протоколи: | TCP/IP, SIP, RTSP |
| Метод роботи: | сенсорний екран |
| Монтаж: | накладний |
| Операційна система: | Linux |
| Підключення: | 2 реле, Макс. 30 В постійного струму 0,3 А |
| Роздільна здатність дисплея: | 1024 × 600 |
| Тривожні входи: | 8 |
| Живлення: | 12В DC |
| Потужність споживання: | Чорний |
| Робоча температура: | -10 °C- +50 °C |
| Розміри: | 180 × 123 × 21 мм |
| ROM/RAM: | 32Мб/128Мб |
| Особливості: | Кольоровий, Wi-Fi, Підтримка TF-карток до 128 ГБ |
| Призначення: | Для будинку, Для квартири, Для офісу |
| Wi-Fi: | Є |
| Аудіо бітрейт: | 64 кб/с |
| Аудіо вхід: | Всеспрямований мікрофон |
| Аудіо компресія: | G.711 U, G.711 A |
| Вологість: | 10 ~ 90% RH |
| Діагональ екрану: | 7 |
| Дисплей: | 7 дюймів |
| Колір: | чорний |
| Локальне сховище: | Підтримка TF-карток до 128 ГБ |
| Монтаж: | Накладний |
| Операційна система: | Linux |
| Підключення SD карти пам’яті: | Да |
| Роздільна здатність дисплея: | 1024x600 |
| Споживана потужність: | 5 Вт |
| Управління домофоном: | Сенсорний екран |
| Живлення: | DC 12В |
| Робоча температура: | -10 ° ~ + 50 ° С |
| Розміри: | 175 мм × 113,5 мм × 18,1 мм (6,89" × 4,47" × 0,71") |
| ROM/RAM: | 32Мб/128Мб |
| Особливості: | Кольоровий, Wi-Fi, Підтримка TF-карток до 128 ГБ |
| Призначення: | Для будинку, Для квартири, Для офісу, Для магазину |
| Wi-Fi: | Є |
| Аудіо бітрейт: | 64 кб/с |
| Аудіо вхід: | Всеспрямований мікрофон |
| Аудіо компресія: | G.711 U, G.711 A |
| Вологість: | 10 ~ 90% RH |
| Діагональ екрану: | 7 |
| Дисплей: | 7 дюймів |
| Колір: | чорний |
| Локальне сховище: | Підтримка TF-карток до 128 ГБ |
| Монтаж: | Накладний |
| Операційна система: | Linux |
| Підключення SD карти пам’яті: | Да |
| Роздільна здатність дисплея: | 1024x600 |
| Споживана потужність: | 5 Вт |
| Тривожні входи: | 8 |
| Управління домофоном: | Сенсорний екран |
| Живлення: | DC 12В |
| PoE: | IEEE 802.3at |
| Робоча температура: | -10 ° ~ + 50 ° С |
| Розміри: | 180,4 × 128,4 × 21,8 мм |
| ROM/RAM: | 16/128 Мб |
| Ethernet: | 1 RJ-45 100 Мбит/с |
| Wi-Fi: | 802.11 b/g/n |
| Аудіо вихід: | вбудований динамік |
| Аудіо вхід: | вбудований всенаправлений мікрофон |
| Дисплей: | 4.3" |
| Мережеві протоколи: | TCP/IP, SIP, RTSP |
| Метод роботи: | Ємнісний сенсорний екран із 9 сенсорними кнопками |
| Монтаж: | накладний |
| Операційна система: | Linux |
| Роздільна здатність дисплея: | 480 × 272 |
| Живлення: | 12 В DC |
| PoE: | IEEE802.3af, Standard PoE |
| Потужність споживання: | 4 Вт |
| Робоча температура: | -10 °C - +50 °C |
| Розміри: | 120 × 120 × 21 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 150 x 70 x 150 мм |
| Вага брутто: | 0.4 кг |
| Строк гарантії: | 24 міс. |
Швидке оформлення замовлення