Купуйте офіційний і сертифікований товар категорії IP камери з гарантією від виробника. 35 моделей на вибір. За ціною від 4118 грн до 23613 грн.
Інтернет-магазин hikvision.co.ua!
| Матриця: | 1/2.8"+1/2.8" progressive scan CMOS |
| Придушення шуму (DNR): | 3D |
| BLC: | Підтримує |
| HLC: | Підтримує |
| ROI: | 1 зона для головного потоку |
| Апертура: | [Bullet канал]: F1.6; [PTZ канал]: F1.6 |
| Відео компресія: | Основний потік: H.265/H.264/Smart264/Smart265, |
| Частота кадрів (головний потік): | [Bullet канал]: 50 Гц: 25 кадрів за секунду (2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Частота кадрів (доп. потік): | [Bullet канал]: 50 Гц: 25 кадрів за секунду (640 × 480, 640 × 360) |
| Метод зберігання: | Вбудований слот для карт пам'яті, підтримка карт microSD/microSDHC/microSDXC, до 512 ГБ |
| Програмне забезпечення: | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik Partner Pro |
| Сумісність: | ONVIF (Profile S, Profile G, Profile T),ISAPI,SDK,ISUP |
| Мережеві інтерфейси: | RJ45 10M/100M |
| Перетин лінії: | Підтримує |
| Вторгнення в область: | Підтримує |
| Дальність підсвічування: | [Bullet канал] 30 м, [PTZ канал] 30 м |
| Кількість попередніх встановлень: | 300 |
| Кути огляду: | [Панорамний канал] горизонтальне поле зору: 94 °, вертикальне поле зору: 49 °, діагональне поле зору: 114 °, [PTZ-канал] Горизонтальне поле зору: 44 °, вертикальне поле зору: 24 °, діагональне поле зору: 51 ° |
| Оптичне збільшення: | 4х |
| Ступінь захисту: | IP66 |
| Тип підсвічування: | [Bullet канал] ІЧ+видиме світло, [PTZ канал] ІЧ+видиме світло |
| Фокусна відстань: | [Bullet канал]: 2.8 мм; [Канал PTZ]: 8 мм |
| PoE: | PoE+ |
| Робоча температура: | -30°C - 50°C |
| Розміри: | 134 мм × 213,5 мм × 291,7 мм |
| Матеріал: | пластик |
| Матриця: | 2 × 1/2.5" Progressive Scan CMOS |
| Мін. Чутливість: | Колір: 0,003 люкс (F1.6, AGC увімкнено), чорно-білий: 0 люкс з ІЧ-підсвічуванням |
| Швидкість затвора: | 1/3 – 1/100 000 с |
| Придушення шуму (DNR): | 3D |
| WDR: | 120 дБ |
| BLC: | Підтримує |
| HLC: | Підтримує |
| ROI: | 1 зона для кожного потоку |
| Регулювання по осях: | Панорамування: від 0° до 30°, нахил: від -75° до 75° |
| Апертура: | F1.6 |
| Відео компресія: | H.265/H.264/H.265+/H.264+ |
| Кількість потоків: | 2 |
| Роздільна здатність відео: | 3040 × 1368, 1200 × 536, 960 × 432 |
| Частота кадрів (головний потік): | 3040 × 1368 - 25 к/с |
| Частота кадрів (доп. потік): | 1200 × 536, 960 × 432 - 25 к/с |
| Метод зберігання: | NAS (NFS,SMB/CIFS), ANR, Micro SD до 512ГБ |
| Програмне забезпечення: | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Сумісність: | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G, PROFILE T), ISAPI, SDK |
| Аудіо інтерфейси: | 1 вх./вих., вбудований мікрофон |
| Мережеві інтерфейси: | 1 RJ45 10M/100M |
| Основні функції обробки: | 8 зон маскування |
| Перетин лінії: | Підтримує |
| Вторгнення в область: | Підтримує |
| Цільові типи: | Підтримує |
| Інтерфейси тривоги: | 1 вх/1 вих |
| Вхід і вихід з регіону: | Підтримує |
| Ідентифікація об'єкта (DORI - не аналітика): | 3 м |
| Виявлення об'єкта (DORI - не аналітика): | 37 м |
| Дальність підсвічування: | 30м |
| Кути огляду: | Г: 180°, В: 81° |
| Розпізнавання об'єкта (DORI - не аналітика): | 7 м |
| Спостереження за об'єктом (DORI - не аналітика): | 15 м |
| Ступінь захисту: | IP67 |
| Тип підсвічування: | ІЧ |
| Тригери тривоги: | перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід з регіону, спрацьовування тривоги за певними типами цілей (людина та транспортний засіб), захоплення особи, виявлення зміни сцени, тривога підробки відео, вимкнення |
| Фокусна відстань: | 2x 2.8 мм |
| Живлення: | 12В DC |
| PoE: | 802.3af |
| Потужність споживання: | 12.5 Вт |
| Робоча температура: | -30° C - +60° C |
| Кількість у ящику: | 8 шт |
| Розміри: | Ø 140 × 145.6 мм |
| Вага: | 940 г |
| Матеріал: | метал |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 230 x 230 x 230 мм |
| Вага брутто: | 1.5 кг |
| Строк гарантії: | 24 міс. |
| Фокусна відстань: | 1.29 мм |
| Кути огляду: | Г:180°, В: 180° |
| Тип підсвічування: | ІЧ |
| Дальність підсвічування: | 15 м |
| Ступінь захисту: | IP67; IK10 |
| Тригери тривоги: | виявлення перетину лінії, вторгнення, входу в регіон, вихід із регіону, виявлення зміни сцени, виявлення винятків звуку, розфокусування, виявлення залишеного без нагляду багажу, видалення об'єктів, підрахунок людей, керування чергами, теплова карта, аналі |
| Роздільна здатність: | 32 МП |
| Фокусна відстань: | 2.8 мм |
| Кут огляду: | Панорама:180 °, Вертикально:95 ° |
| Кути огляду: | панорама 180 °, вертикально 95 ° |
| Тип встановлення: | Вулична, Внутрішня |
| Тип підсвічування: | ІЧ |
| Дальність ІЧ-підсвічування: | 20 метрів |
| Дальність підсвічування: | 20 м |
| Ступінь захисту: | IP67, IK10 |
| Тип підключення: | Дротові, PoE живлення |
Швидке оформлення замовлення