IP камера Hikvision DS-2CD1636-D (4 мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1499
Аксесуари
DS-2DP1636-D серія панорамних камер PanoVu від Hikvision. Має можливість знімати панорамні зображення. Зображення захоплюється за допомогою восьми вбудованих камер, які розгортають панораму 360. Розширений аналіз відео, можливість супроводу декількох об’єктів.
PanoVu камери також мають широкий спектр інтелектуальних функцій:включаючи виявлення вторгнень , виявлення перетину лінії, виявлення області входу, виявлення області виходу.
Панорама:
- 8 камер з матрицею 1/1.8 Progressive Scan CMOS,
- 2 панорами з роздільною здатністю 2400х3840, 25 кадрів/с
- Горизонтальний кут огляду:360, вертикальний:180
- Чутливість:день - 0.004Люкс (F2.2 , AGC ON), ніч - 0.0004 Люкс (F2.2, AGC ON)
Основні функції:
- Стиснення:H.264/MJPEG
- Профіль H.264 Baseline/Main/High profile
- Слот під карту пам"яті до 128GB
- Протоколи:IPv4/Ipv6, HTTP, HTTPS, 802.1X, QoS, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTP, TCP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE
- інтерфейси:1 аудіо вх/1 вих
- IP66
Функції системи:
- Smart виявлення:лінія перетину, вторгнення в зону, вхід/вихід з зони
- WDR, HLC, Defog.
- інтрфейс:7 тривожний входів, 2 релейних виходу
Особливості:
- Матриця:1/1.8 Progressive Scan CMOS
- Кут огляду 360
- роздільна здатність 2х - 2400х3840
- WDR 120dB
- живлення DC 36В
- Клас захисту IP66
Характеристики:
| Панорамна камера | |
| Матриця | 1/1.8 Progressive Scan CMOS |
| роздільна здатність кадру | 2 панорами - 2400 (H) х 3840 (V) |
| Чутливість | F1.8, AGC вкл:Колір:0.004 Люкс, Ч/б:0.0004 Люкс |
| об’єктив | f=4 мм/F1.8 |
| кут огляду | Горизонтальний кут огляду:360, вертик ний:180 |
| Головний потік | 2х - (2400х3840, 1792х2880, 1600х2560) - 25 кадрів/с |
| Доп. потік | 1200х1920 - 25 кадрів/с |
| 3й потік | 2400х3840 - 25 кадрів/с |
| Стиснення | H.264 |
| Інша | WDR, HLC, 3D DNR |
| Тривога | |
| Вх/вих | 7/2 |
| Спонукання тривоги | виявлення вторгнення/перетин лінії/аудіо виявлення/детекция руху/динамічна аналітика/тривожні входи/конфлікт IP адреси |
| Дії при тривоги | Вихід на попередню/патрулювання/шаблон/запис на SD/SDHC карту/Висновок на термінал, Повідомлення клієнту |
| Інтерфейси | |
| Аудіовхід | Лінійний 2-2.4V [pp ], опір:1 кому, ±, 10% |
| Аудіовихід | Лінійний, опір:600 Ом |
| Мережа | |
| Ether net | RJ45 10/100/1000М |
| Формат стиснення | H.264/MJPEG/MPEG4. Профілі H.264 (Baseline/Main/High profile) |
| Аудіо стиснення | G.711ulaw/G.711alaw/G.726 |
| Протоколи | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTP, TCP , UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE |
| Підтримка | API, ONVIF, PSIA, CGI |
| Сховище | Мікро SD/SDHC/SDXC до 128Гб |
| Загальна | |
| Підтримка web браузерів | IE 7 +, Chrome 18 +, Firefox 5.0 +, Safari 5.02 + |
| Робочі умови | -40 C 65 C |
| Джерело живлення | DC 36В, 120Вт |
| Рівень захисту | IP66, TVS 6000В |
| Розміри | ф274x250 мм |
| Вага | 4,5 кг |
| Підтримувані кронштейни | DS-1603ZJ, DS-1668ZJ, DS-1668ZJ |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 8 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична, внутрішня
- Дальність ІЧ-підсвічування немає
Характеристики
- Матриця 1/1.8 Progressive Scan CMOS
- Відео стиснення
- Вид (форм фактор) Мініатюрна, Панорамна
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 36В, 120Вт
- Клас захисту IP66, TVS 6,000В
- Модель DS-2CD1636-D (4 мм)
- Об’єктив
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір Ф274х250 мм
- Чутливість 0.004 Люкс/F1.8 (день), 0.0004 Люкс/F1.8 (ніч)
- Запис На SD карту пам'яті, На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.