Купуйте офіційний і сертифікований товар категорії IP камери з гарантією від виробника. 50 моделей на вибір. За ціною від 3173 грн до 41040 грн.
Інтернет-магазин hikvision.co.ua!
| Роздільна здатність: | 2 МП |
| Фокусна відстань: | 8-32 мм |
| Кути огляду: | Горизонтальний:від 40 ° до 14 °, Вертикальний:від 22 ° до 8 °, Діагональ:від 47 ° до 17 ° |
| Тип встановлення: | Вулична, Внутрішня |
| Тип підсвічування: | ІЧ-фільтр |
| Дальність ІЧ-підсвічування: | 80 метрів |
| Дальність підсвічування: | До 80м |
| Ступінь захисту: | IP67, IK10 |
| Тригери тривоги: | Незаконний вхід в систему, жорсткий диск переповнений, помилка жорсткого диска, сигнал тривоги для зазначеного номера в чорному і білому списках |
| Тип підключення: | Дротові, PoE живлення |
| Роздільна здатність запису камери: | 4 МП |
| Об'єктив камери: | фіксований |
| Фокусна відстань: | 4 мм |
| Кути огляду: | Г: 84°, В: 45°, Д: 100° |
| Тип встановлення камери: | Вулична |
| Тип підсвічування: | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування: | 80м |
| Ступінь захисту: | IP67; IK10 |
| Тригери тривоги: | виявлення перетину лінії, виявлення вторгнення, виявлення руху (людини та транспортного засобу), сигналізація несанкціонованого доступу до відео |
| Роздільна здатність запису камери: | 8 МП |
| Фокусна відстань: | 4 мм |
| Кути огляду: | Г: 88°, В: 44°, Д: 105° |
| Тип підсвічування: | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування: | 80м |
| Ступінь захисту: | IP67 |
| Тригери тривоги: | перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід з регіону, підтримка спрацьовування сигналізації за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб), виявлення залишеного без нагляду багажу, виявлення видалення об'єкта, сигналізація несанкціонованого |
| Роздільна здатність запису камери: | 6 МП |
| Фокусна відстань: | 2.8 мм |
| Кути огляду: | Г: 105°, В: 55°, Д: 127° |
| Тип підсвічування: | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування: | 80м |
| Ступінь захисту: | IP67 |
| Тригери тривоги: | перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід з регіону, підтримка спрацьовування сигналізації за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб), виявлення залишеного без нагляду багажу, виявлення видалення об'єкта, сигналізація несанкціонованого |
| Роздільна здатність: | 6 МП |
| Роздільна здатність запису камери: | 6 МП |
| Фокусна відстань: | 4 мм |
| Кути огляду: | Г: 87°, В: 46°, Д: 105° |
| Тип встановлення: | Внутрішня, Вулична |
| Тип підсвічування: | ІЧ |
| Дальність ІЧ-підсвічування: | 80 метрів |
| Дальність підсвічування: | 80 м |
| Ступінь захисту: | IP67 |
| Тип підключення: | Дротові, PoE живлення |
| Роздільна здатність: | 8 МП |
| Фокусна відстань: | 4 мм |
| Кути огляду: | Горизонтальний:87.1 °, Вертикальний:47.4 °, Діагональ:101.8 ° |
| Тип встановлення: | Вулична, Внутрішня |
| Тип підсвічування: | ІЧ |
| Дальність ІЧ-підсвічування: | 80 метрів |
| Дальність підсвічування: | 80 м |
| Ступінь захисту: | IP67 |
| Тип підключення: | Дротові, PoE живлення |
| Роздільна здатність: | 8 МП |
| Фокусна відстань: | 4 мм |
| Кути огляду: | 78 градусів |
| Тип встановлення: | Вулична, Внутрішня |
| Тип підсвічування: | ІЧ |
| Дальність ІЧ-підсвічування: | 80 метрів |
| Дальність підсвічування: | 80 метрів |
| Ступінь захисту: | IP67 |
| Тригери тривоги: | Виявлення вторгнення, Виявлення перетину лінії, Виявлення руху, Динамічний аналіз, Тривога підробки, Відключення мережі, конфлікт IP-адрес, Виняток сховища |
| Тип підключення: | Дротові, PoE живлення |
Швидке оформлення замовлення