Купуйте офіційний і сертифікований товар категорії IP камери з гарантією від виробника. 295 моделей на вибір. За ціною від 2655 грн до 41274 грн.
Інтернет-магазин hikvision.co.ua!
| Роздільна здатність запису камери: | 8 МП |
| Фокусна відстань: | 2.8 мм |
| Кути огляду: | Г: 108°, В: 59°, Д: 127° |
| Тип підсвічування: | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування: | 40м |
| Ступінь захисту: | IP67 |
| Тригери тривоги: | перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід з регіону, сигналізації за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб), виявлення залишеного без нагляду багажу, виявлення видалення об'єкта, сигналізація несанкціонованого доступу до відео, виключ |
| Роздільна здатність запису камери: | 4 МП |
| Фокусна відстань: | 2.8 мм |
| Кути огляду: | Г: 104°, В: 57°, Д: 122° |
| Тип підсвічування: | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування: | 80м |
| Ступінь захисту: | IP67 IK10 |
| Тригери тривоги: | виявлення перетину лінії, виявлення вторгнення, виявлення руху (людини та транспортного засобу), сигналізація несанкціонованого доступу до відео |
| Роздільна здатність запису камери: | 4 МП |
| Фокусна відстань: | 2.8 мм |
| Кути огляду: | Г: 104°, В: 57°, Д: 122° |
| Тип підсвічування: | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування: | 40м |
| Ступінь захисту: | IP67 |
| Тригери тривоги: | перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід з регіону, сигналізації за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб), виявлення залишеного без нагляду багажу, виявлення видалення об'єкта, сигналізація несанкціонованого доступу до відео, виключ |
| Роздільна здатність запису камери: | 8 МП |
| Фокусна відстань: | 2.8 мм |
| Кути огляду: | Г: 108°, В: 59°, Д: 127° |
| Тип підсвічування: | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування: | 80м |
| Ступінь захисту: | IP67 IK10 |
| Тригери тривоги: | перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід з регіону, підтримка спрацьовування сигналізації за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб), виявлення залишеного без нагляду багажу, виявлення видалення об'єкта, сигналізація несанкціонованого |
| Роздільна здатність запису камери: | 8 МП |
| Фокусна відстань: | 2.8-12мм |
| Кути огляду: | Г: 106° - 30°, В: 55° - 17°, Д: 128° - 34° |
| Тип підсвічування: | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування: | 60 м |
| Ступінь захисту: | IP67, IK10 |
| Тригери тривоги: | перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід з регіону, підтримка спрацьовування сигналізації за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб), виявлення залишеного без нагляду багажу, виявлення видалення об'єкта, сигналізація несанкціонованого |
| Роздільна здатність запису камери: | 4 МП |
| Фокусна відстань: | 2.8 мм |
| Кути огляду: | Г: 104°, В: 57°, Д: 122° |
| Тип підсвічування: | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування: | 30м |
| Ступінь захисту: | IP67; IK10 |
| Тригери тривоги: | рух (класифікація цілей людей та транспортних засобів), сигналізація несанкціонованого доступу до відео, виключення |
| Роздільна здатність запису камери: | 2 МП |
| Об'єктив камери: | фіксований |
| Фокусна відстань: | 2.8 мм |
| Кути огляду: | Г: 103°, В: 56°, Д: 121° |
| Тип встановлення камери: | Вулична |
| Тип підсвічування: | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування: | 30м |
| Ступінь захисту: | IP67, IK08 |
| Тригери тривоги: | виявлення руху (підтримка спрацьовування сигналізації за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб)), сигналізація саботажу, винятки |
| Роздільна здатність: | 2 МП |
| Фокусна відстань: | 8-32 мм |
| Кути огляду: | Горизонтальний:від 40 ° до 14 °, Вертикальний:від 22 ° до 8 °, Діагональ:від 47 ° до 17 ° |
| Тип встановлення: | Вулична, Внутрішня |
| Тип підсвічування: | ІЧ-фільтр |
| Дальність ІЧ-підсвічування: | 80 метрів |
| Дальність підсвічування: | До 80м |
| Ступінь захисту: | IP67, IK10 |
| Тригери тривоги: | Незаконний вхід в систему, жорсткий диск переповнений, помилка жорсткого диска, сигнал тривоги для зазначеного номера в чорному і білому списках |
| Тип підключення: | Дротові, PoE живлення |
| Роздільна здатність запису камери: | 4 МП |
| Об'єктив камери: | фіксований |
| Фокусна відстань: | 4 мм |
| Кути огляду: | Г: 84°, В: 45°, Д: 100° |
| Тип встановлення камери: | Вулична |
| Тип підсвічування: | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування: | 80м |
| Ступінь захисту: | IP67; IK10 |
| Тригери тривоги: | виявлення перетину лінії, виявлення вторгнення, виявлення руху (людини та транспортного засобу), сигналізація несанкціонованого доступу до відео |
Швидке оформлення замовлення