CCTV об'єктив Hikvision MF2514M-5MP
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
В наявності
Код товару: 1101
2 250 ₴
Спеціальна пропозиція
Ціна з ПДВ:
2 250 ₴
2 250 ₴
Ціна з ПДВ:
2 250 ₴
5 мегапіксельний фіксований об’єктив, управління Manual Iris
Характеристики:
| Фокусна відстань | 25 мм |
| Діапазон діафрагми | F=1.4-C |
| Тип кріплення | C-Mount |
| Формат | Ф11.2 мм (2/3) |
| Управління фокусом | Ручне |
| зумма | немає |
| Кути огляду | 2/3:24.9, 19 , 15.86 3/4:27.5, 23.88, 13.3 |
| Довжина задньої частини фланця | 17,5 мм |
| мін. робоча дистанція | 1 метр |
| Управління діафрагмою | Ручне |
| Вага | 81.5г |
| Розмір | ф 36х31.58 мм |
| робоча температура | 10С - + 50С |
Характеристики
- Виробник Hikvision
- Модель MF2514M-5MP
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.