Об'єктив Hikvision MF-1614M-5MP
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
В наявності
Код товару: 1103
2 250 ₴
Спеціальна пропозиція
Ціна з ПДВ:
2 250 ₴
2 250 ₴
Ціна з ПДВ:
2 250 ₴
Об'єктив Hikvision MF-1614M-5MP для 5 МП
5 Мп фіксований об'єктив. Фокусна відстань: f = 16 мм. Апаратура: F1.4. Розмір: Ф37х42 мм.
| Фокусна відстань | 16 мм |
| Діапазон діафрагми | F=1.4-C |
| Тип кріплення | C-Mount |
| Формат | Ф11.2 мм (2/3) |
| Управління фокусом | Ручное |
| Зумм | нет |
| Кути огляду | 2/3: 39.4, 30.2, 25.4 3/4: 44.2, 35.3, 26.5 |
| Довжина задньої частини фланця | 17,5 мм |
| Мін. робоча дистанція | 1 метр |
| Управління діафрагмою | Ручное |
| Вага | 121г |
| Розмір | ф37.2х42.89 мм |
| Робоча температура | -10С - +50С |
Основні характеристики
- Фокусна відстань 16 мм
- Кути огляду H: 30.2 °, D: 39.4 °, V: 25.4 °
Характеристики
- Матриця 3/4 "
- Апертура F1.4
- M.O.D 0.5 метрів
- Виробник Hikvision
- Керування діафрагмою ручне
- Керування фокусом ручне
- Модель MF-1614M-5MP
- Номер моделі МФ-1614М-5МП
- Розмір упаковки (Ш х В х Г) 50 x 50 x 70 мм
- Робоча температура -20 ° С до 60 ° С
- Розміри Ф37х44 мм
- Вага 121г
- Вага брутто 0.12 кг
- Строк гарантії 12 міс.
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.