IP Реєстратор Hikvision iDS-9632NXI-I8/16S
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1330
Аксесуари
Особливості:
- Аналіз на основі технології глибокого навчання
- Підключається до сторонніх мережевих камер
- Можна підключити до 32 IP камер
- H.265/H.265 +/H.264/H.264 +/MPEG4
- Одночасні виходи HDMI1/VGA1 і HDMI2/VGA2
- Вихід HDMI1 з роздільною здатністю до 4K (4096 2160)
- Запис в полноканальном режимі з роздільною здатністю до 12 Мп
- 8-канальний синхронне відтворення з роздільною здатністю 1080p
- 8 жорстких дисків SATA з ємністю 8 ТБ
- Підтримує множинне виявлення подій VCA (Video Content Analytics)
- Розумний пошук обраної області в відео, інтелектуальне відтворення для підвищення ефективності відтворення
- ANR для підвищення надійності зберігання при відключенні мережі
- Hik-Connect і DyDDNS для легкого управління мережею
- 2 мережевих інтерфейсу Ethernet
Характеристики:
| Відео/аудіо входи | |
| IP відео входи: | 32-каналу |
| Вхідний потік | 320 Мб/с або 200 Мб/с (коли включений RAID) |
| Вихідний потік | 256 Мб/с або 200 Мбіт/с (коли включений RAID) |
| Відео/аудіо виходи | |
| CVBS вихід (оп нальних) | 1-канал BNC (1.0Vp-p, 75), роздільна здатність:PAL:704 576, NTSC:704 480 |
| Вихідна роздільна здатність VGA1/HDMI1 | VGA1:2K (2560 1440)/60Гц, 1920 1080/60Гц, 1280 1024/60Гц, 1280 720/60Гц, 1024 768/60Гц HDMI1:4K (3840 2160)/60Гц, 4K (3840 2160)/30Гц, 2K (2560 1440)/60Гц, 1920 1080/60Гц, 1600 1200/60Гц, 1280 1024/60Гц 1280 720/60Гц, 1024 768/60Гц |
| Вихідна роздільна здатність VGA2/HDMI2 | 1920 1080/60Гц, 1280 1024/60Гц, 1280 720/60Гц, 1024 768/60Гц |
| роздільна здатність запису: | 12МП/8МП/6 МП/5МП/4 Мп/3МП/1080P/UXGA/720P/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Аудіо вихід: | 2-каналу RCA (Linear, 1K) |
| Декодування | |
| Формат | H.265/H.265 +/H.264/H.264 +/MPEG4 |
| роздільна здатність перегляд/архів | 12МП/8МП/5МП/3МП/1080P/UXGA/720P/4CIF/VGA/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Можливість | 2-кан 8Мп або 8-каналів - 1080p | Синхронне відтворення: | 16-каналів |
| Протоколи | TCP/IP, DHCP, Hik Cloud P2P, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, NFS, iSCSI, UPnP, HTTPS |
| VCA | |
| виявлення VCA | виявлення людського тіла, виявлення особи, виявлення транспортного засобу, виявлення перетину ліній, виявлення вторгнень, виявлення входу в район, виявлення зони, виявлення без нагляду, виявлення видалення об’єкта, виявлення виключення звукових втрат, раптова зміна виявлення інтенсивності звуку і дефокусування |
| Пошук VCA | Пошук людського тіла, аналіз поведінки, виявлення особи, статистика підрахунку людей і тепла |
| Жорсткі диски | |
| SATA | 8 |
| eSATA | 1 |
| Обсяг: | до 8Tб кожен диск |
| Тип дискового масиву | RAID0, RAID1, RAID5, RAID6, RAID10 |
| Зовнішні інтерфейси | |
| 1-канал RCA (2.0Vp-p, 1 k) | |
| Мережевий інтерфейс: | 2х - RJ45 10M/100M/1000M |
| Послідовний інтерфейс | RS-232, RS-485, Клавіатура |
| передня панель:2х - USB 2.0, задня панель:1x - USB 3.0 | |
| Тривога | 16вх/4вих (8 опціонально) |
| Виявлення і аналіз людського тіла | |
| Фільтрація помилкових тривог | Фільтрація помилкових тривог для 16-ти поводжень (перетин лінії, вторгнення, вхід в регіон і вихід з регіону) |
| Виявлення чол овеческого тіла | Повторне розпізнавання |
| Бібліотека зображень людського тіла | Пошук по функціям і порівняння зображень |
| Загальна | |
| живлення: | AC 100 - 240В |
| Максимальна потужність | 200 Вт |
| Споживання (без жорсткого диска) | &le, 70 Вт |
| Робочі температури: | -10 C ~ +55 C |
| Робоча вологість: | 10% ~ 90% |
| Шасі: | 19 2U |
| Розмір: | 445 х 470 х 90 мм (W x D x H) |
| Вага: | &le, 10 Кг |
Основні характеристики
- Роздільна здатність запису до 12МП
Характеристики
- Вхідний потік 320 Мб/с
- PoE входи немає
- Інтерфейси 2 х USB 2.0, 1 х USB 3.0, RS-485, RS-232, eSATA
- Відео стиснення H.265/H.265 +/H.264/H.264 +/MPEG4
- Відеовиходи 32 каналу
- Виробник Hikvision
- Вихідний потік (Архів/Живе відео) 256 Мб/с
- Кількість HDD 8 SATA HDD
- Кількість HDD 8 SATA HDD
- Кількість IP камер 32-каналу
- Модель iDS-9632NXI-I8/16S
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.