Багатоабонентська IP виклична панель DS-KD6002-VM
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Знятий з виробництва
Код товару: 1232
Особливості:
- HD відеоспостереження
(роздільна здатність 1280x720 - 25 кадрів/с, WDR, кут огляду 120) - Самоадаптівная підсвічування
- Функції контролю доступу в приміщення:Підтримка режиму відкриття декількох дверей
(карти, номер кімнати. + пароль, внутр. станція, і номер кімнати. + примушений код) - Авто-завантаження повідомлення про тривоги до клієнта або провідної станції
- Відкриття дверей за кодом примусу
- Запис карт з станції
- Авто-завантаження фотографій на FTP або на клієнтське програмне забезпечення
- Датчик відкриття двері
- Придушення шуму і луна
- Віддалене оновлення
Характеристики:
| Операційна система | Linux |
| Процесор | Високопродуктивних вбудований SOC |
| Матриця в камері | CMOS 1.3Mп, 0.1 Люкс |
| Стандарт відео стиснення | H.264 |
| Макс. роздільна здатність камери | 1280х720 |
| Частота кадрів/с | 25 |
| дисплей | 3.5, кольоровий TFT РК |
| Макс. роздільна здатність дисплея | 480х320 |
| Управління | Механічна клавіатура |
| Аудіовхід | Вбудований всеспрямований мікрофон |
| Аудіовихід | Вбудовані динаміки |
| Аудіостиснення | G.711 U, 64Кбіт/с |
| Якість аудіо | Придушення шуму і луна |
| зчитувач | Вбудований зчитувач IC-карт |
| Підключення зовнішніх зчитувачів | Wiegand 26, Wiegand 34, або RS485 ( IC зчитувач) |
| Магнітний датчик двері | Визначення положення двері (відкрита, закрита) |
| Підсвічування | Видима LED підсвічування |
| Ethernet | 10/100M інтерфейс |
| протоколи мережі | TCP/IP, SNMP, SIP, RTSP |
| Тривожний вхід | Магнітний датчик двері, тампер |
| Ethernet | 1RJ45 10M/100M/1000М Інтерфом з |
| RS-485 | 1 х RS-485, полудуплекс |
| Тривожні входи/виходи | 4/4 |
| Wiegand | 1 вхід Wiegand для зчитувача IC-карт |
| USB | 1 x USB2.0 |
| живлення | DC 12В |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| потужність | До 15Вт макс. |
| Робочі умови | 40С 70С, відносна вологість 10% -90% |
| Рівень захисту | IP65 |
| Розміри | 357х124x55 мм |
| Сертифікація | FCC, IC, CE , C-TICK, ROHS, REACH, WEEE |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Кут огляду 120 °
Характеристики
- Виробник Hikvision
- Камера 1.3 Мп
- Модель DS-KD6002-VM
- Призначення Для будинку, Для квартири,Для офісу, Для приміщення, Для під'їзду
- Розмір 357х124x55 мм
- Тип камери Кольорова
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.