Багатоабонентська IP виклична панель DS-KD3002-VM
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Знятий з виробництва
Код товару: 1243
Особливості:
- Кольоровий 3.5 TFT сенсорний дисплей
- Роздільна здатність дисплея 480х320
- роздільна здатність камери 1280х720, кут огляду 120
- Підтримка WDR
- Вбудований всеспрямований мікрофон, шумо- та ехопоглинання
- Адаптивна LED підсвічування
Схема підключення:
Характеристики:
| Операційна система | Linux |
| Матриця в камері | CMOS 1.3Mп |
| Стандарт відеосжатія | H.264 |
| Макс. роздільна здатність камери | 1280 х 720 |
| Частота к/с | 25к/с |
| Дисплей | 3.5, кольоровий TFT РК |
| Макс. роздільна здатність дисплея | 480 х 320 |
| Управління | Механічна клавіатура |
| Аудіовхід | Вбудований всеспрямований мікрофон |
| Аудіовихід | Вбудовані динаміки |
| Аудіостиснення | G.711 U, 64Кбіт/с |
| Якість аудіо | Придушення шуму і луна |
| зчитувач | Вбудований зчитувач IC-карт |
| Підключення зовнішніх зчитувачів | Wiegand 26, Wiegand 34, або RS485 (IC зчитувач) |
| Магнітний датчик двері | Визначення положення двері (відкрита, закрита) |
| підсвічування | LED підсвічування |
| Ethernet | 10M/100M/1000М інтерфейс |
| Протоколи мережі | TCP/IP, SNMP, SIP, RTSP |
| Тривожний вхід | Магнітний датчик двері, тампер |
| Ethernet | 1RJ45 10M/100M/1000М інтер фейс |
| RS-485 | 1 х RS-485, полудуплекс |
| Тривожні входи/виходи | 4/4 |
| Wiegand | 1 вхід Wiegand для зчитувача IC-карт |
| USB | 1 x USB2.0 |
| живлення | 12В DC |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| потужність | До 15Вт макс. |
| Робочі умови | 40С 60С, відносна вологість 10% -90% |
| Рівень захисту | IP65 |
| Розміри | 357х124x55 мм |
| Сертифікація | FCC, IC, CE , C-TICK, ROHS, REACH, WEEE |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Кут огляду 120 °
Характеристики
- Виробник Hikvision
- Камера 1.3 Мп
- Модель DS-KD3002-VM
- Призначення Для будинку, Для квартири,Для офісу, Для приміщення, Для під'їзду
- Розмір 357х124x55 мм
- Тип камери Кольорова
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.