Turbo HD відеокамера Hikvision DS-2CE16C0T-IT5F
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
DS-2CE16C0T-IT5F - це мультиформатна камера відеоспостереження зі стильним і оригінальним циліндричним корпусом, який відрізняється підвищеним рівнем захисту і має фіксований фокус. Чи стане прекрасним рішенням для модернізації старих систем відеоспостереження. Спеціальний мікроперемикач дозволяє вибирати оптимальний стандарт для роботи.
Це зовнішня камера з роздільною здатністю зйомки 1 мегапиксель і об’єктивом 3,6 мм, що забезпечує кут огляду 71 градус. Встановлена потужна інфрачервоне підсвічування, яка дає можливість бачити вночі до 80 метрів. Якісної зйомці сприяє матриця з прогресивною системою розгортання CMOS, що має розміри 1/3 дюйма. Автоматично перемикається між режимами день і ніч.
Якщо ви хочете купити камеру відеоспостереження DS-2CE16C0T-IT5F, телефонуйте або заповнюйтеформу на сайті прямо зараз. Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки сертифікований товар від виробника. Доставку здійснюємо в будь-яку точку України.
Особливості:
- Підтримка форматів:TVI/AHD/CVI/CVBS
- Відео вихід - HD720p
- Режим день/ніч (ICR)
- Exir ІК
- ІЧ підсвічування - 80 метрів
- IP66
Технічні характеристики:
| Камера DS-2CE16C0T-IT5F | |
| Сенсор: | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Кількість ефективних пікселів: | 1280 (H) х720 (V) |
| Мінімальна освітленість: | 0.01 Люкс @ (F1.2, АРУ вкл) 0 Люкс @ з ІК |
| Швидкість затвора: | 1/25 ~ 1/50,000с |
| об’єктив: | 3.6/6/8/12/16мм @ F2.0 |
| Кріплення об’єктива: | М12 |
| Кути регулювання: | Поворот:0 - 360 °, нахил:0 - 180 °,обертання:0 ° -360 ° |
| Режим" День/Ніч ": | ICR фільтр |
| Синхронізація: | На внутрішній |
| Швидкість потоку відео: | 720p - 25 кадрів/с. |
| Відео вихід: | HD-TVI вихід |
| Відношення сигнал/шум: | більше 62dB |
| Загальні | |
| Умови роботи: | - 40 ° C ~ + 60 ° C Вологість 90% або менше (без конденсату) |
| живлення: | DC 12В |
| Потужність: | 5 Вт |
| Ступінь захисту | IP66 |
| ІЧ підсвічування | до 80 метрів |
| Розміри: | 86х82x220 мм |
| Вага: | 430 г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 1 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 80 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 80 метрів
Характеристики
- Матриця 1/3 high-performance CMOS
- Вид (форм фактор) Циліндрична
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 12В/5Вт
- Клас захисту IP66
- Модель DS-2CE16C0T-IT5F
- Об’єктив
- Особливості ІЧ-підсвічування, Висока роздільна здатність
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір 86х82x220мм
- Чутливість 0.01 Люкс/F1.2 (день), 0 Люкс з Ік
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.