Контролер для 1-двері DS-K2601
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Знятий з виробництва
Код товару: 1223
Особливості:
- 32-bit високо функціональний процесор
- Запис і зберігання номерів карт до 20 символів
- Підтримка 100.000 діючих карт, 300.000 записів подій
- Підтримка декількохкарт
- підтримкапоєднаннякарт,паролів,відбитків пальців
- TCP/IP для зв"язку з ПК
- Wiegand і RS -485 для зв"язку зі зчитувачем
- тривога перевищення часу зачинення дверей, охоронна сигналізація, примушена сигналізація, тривога саботажу
- Заборона повторного проходу (antipass-back), мульти -блокування дверей (тамбур шлюз)
- Функції обліку робочого часу
- Функція Watchdogдля контролю стану пристрою
- Програмне забезпечення в комплекті
- Місце під акумулятор 7А/ч
Дані передаються в зашифрованому вигляді , щоб поліпшити безпеку системи. Контролер також може використовуватися в автономному режимі.
Характеристики:
| Модель | DS-K2601 |
| Система | |
| Процесор | 32 Bit |
| Пам"ять | 16Мб |
| Входи/виходи | |
| Входи | 9 (4x - тривожних, 1х - геркон, 1х - кнопка, 2x - керованих, 1x - Tamper-proof) |
| Виходи | 1 релейний вихід, 2 тривожних |
| Зчитувач | 2 зчитувача RS-485 або Wiegand |
Місткість | |
| Карти/події | 100.000/300.00 |
| Функції | |
| ID настройки | Управляється з ПК командами через CMS програму |
| Налаштування користувачів | Основні, VIP користувачі, гості, чорний список, групи |
| Функції тривоги | Перевищено час очікування двері, охоронна сигналізація, вимушена сигналізація, несанкціонований вхід |
| Розклад | Підтримка 128 груп за розкладом, 128 за періодами |
| Інтерфейси | |
| До ПС | RJ45 (10/100M) |
| До зчитувача | Wiegand і RS485 |
| Основні | |
| живлення | AC 220В |
| Робоче живлення | DC 12В/1А |
| Температури | 20С - + 65С |
| Вологість | <, 95% |
| Розмір | 370х345х90 мм |
Характеристики
- Виробник Hikvision
- Виходи 1 релейних вихід, 2 тривожних
- Входи 9 (4x - тривожних, 1х - геркон, 1х - кнопка, 2x - Case, 1x - Tamper-proof)
- Модель DS-K2601
- Розмір 370х345х90 мм
- Функції Управління з ПК, оповіщення тривог
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.