Термінал контролю доступу DS-K1T804MF
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Знятий з виробництва
Код товару: 1218
Особливості:
- Інтегроване управління доступом і відвідуваності
- 2,4-дюймовий РК-екран для відображення часу, дати та перевірки справжності відбитків пальців
- Максимальна кількість відбитків пальців - 3000
- Максимальна кількість записів подій - 100 000
- Автономна робота:додавання інформації про персони, картці і відбитку
- Експортує дані карти зчитування і звіт про відвідуваність на USB-порт
- Можна налаштувати до 32 розкладів святкових днів і до 128 графіків відпусток
- автоматично формує звіт про відвідуваність
- Можна підключити зовнішній блок керування дверима через RS-485, щоб уникнути відкриття дверей, коли термінал не працює
- Інтелектуальне введення англійською мовою
- Ступінь захисту:IP42
Характеристики:
| DS-K1T804MF | |
| Операційна система | Linux |
| Зберігання | До 3000 карт, До 100 000 записів подій, До 150 000 записів відвідуваності |
| Модуль відбитків пальців | td>Оптичний модуль розпізнавання відбитків пальців|
| Максимальна кількість відбитків пальців | 3000, до 10 відбитків пальців для кожної людини | Режим порівняння відбитків пальців | 1:1 і 1:N, N=3000 |
| Тривалість відповіді на читання карти | <, 1с |
| Тривалість аутентифікації відбитка пальця | <, 1с |
| FAR ( помилка помилкового доступу) | &le, 0.001% |
| FRR (помилка помилкового відмови) | &le, 0.01% |
| Зовнішній зчитувач карт | Standard Wiegand 26/34 |
| Режим читання карт | Підтримка читання карт Mifare, включаючи карти зі з пеціально формами |
| Відстань читання карти | 0-4,5 см |
| Клавіатура | + |
| Кнопка Reset | 1 |
| Інтерфейс зв"язку | td>|
| Wi-Fi | Підтримується |
| Інтерфейс Wiegand | Вхід:Wiegand 26/34 Вихід:Wiegand 26/34 |
| Швидкість передачі | TCP/IP:10/100Mbps, Self-adaptive, RS485:19200 bps-N-8-1 |
| Вхідний інтерфейс | Дверний дзвінок х 1, Датчик двері х 1, Тривожний вхід х 1 |
| Інтерфейс виведення | Блокування х 1, вихід сигналізації х 1 |
| USB | USB 2.0 , Type A |
| ЖК-екран | 2,4-дюймовий (320 х 240 LCD-TFT екран) | Аудіо | 1 звуковий сигнал і 1 гучного ворітель |
| Світлодіодний індикатор | живлення/стан (червоний/зелений) |
| живлення | DC 12В/2A |
| Температури | 10С - + 55С |
| Вологість | 10% -90% |
| Захист | IP42 |
| Розмір | 205х76,5х37 мм |
Характеристики
- Виробник Hikvision
- Виходи Блокування х 1, вихід сигналізації х 1
- Входи Дверний дзвінок х 1, Датчик двері х 1, Тривожний вхід х 1
- Модель DS-K1T804MF
- Розмір 205х76,5х37 мм
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.