Термінал контролю доступу DS-K1T804EF-1
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Знятий з виробництва
Код товару: 1211
Особливості:
- Інтегроване управління доступом і відвідуваності
- 2,4-дюймовий РК-екран для відображення часу, дати та перевірки справжності відбитків пальців
- Підтримує віддалену реєстрацію відбитків пальців з терміналу на програмне забезпечення
- Підтримка читання EM карт
- Максимальна кількість користувачів - 3000
- Максимальна кількість відбитків пальців - 3000
- Максимальна кількість записів подій - 100 000
- Автономна робота:додавання інформації про персону, картці і відбитку li>Експортує дані карти зчитування і звіт про відвідуваність на USB-порт
- Можна налаштувати до 32 звичайних змін і до 32 людино-годин
- Можна налаштувати до 32 розкладів святкових днів і до 128 графіків відпусток
- Автоматично формує звіт про відвідуваність
- Можна підключити зовнішній блок керування дверима через RS-485, щоб уникнути про ідкрити двері, коли термінал не працює
- Інтелектуальне введення англійською мовою
Характеристики:
| Модель | DS-K1T804EF-1 |
| Операційна система | td>Linux|
| Зберігання | До 3000 карт, До 100 000 записів подій, div>До 150 000 записів відвідуваності |
| модуль відбитків пальців | Оптичний модуль розпізнавання відбитків пальців |
| Максимальна кількість відбитків пальців | 3000, до 10 відбитків пальців для кожної людини |
| Режим порівняння відбитків пальців | 1 :1 і 1:N, N=3000 |
| Тривалість відповіді на читання карти | <, 1с |
| Тривалість аутентифікації відбитка пальця | <, 1с |
| FAR (помилка помилкового доступу) | &le, 0.001% | FRR (помилка помилкового відмови) | &le, 0.01% |
| Зовнішній зчитувач карт | Не підтримує |
| Режим читання карт | Підтримка читання EM карт, включаючи карти зі спеціальними формами |
| Відстань читання карти | 0-5 см |
| Клавіатура | Клавіатура (без підсвічування) |
| Кнопка Reset | 1 |
| Інтерфейс зв"язку | TCP/IP, RS-485 (для безпечного блоку управління дверима ) |
| Wi-Fi | Чи не підтримується |
| Інтерфейс Wiegand | Ні |
| Швидкість передачі | TCP/IP:10/100Mbps, Self-adaptive, RS485:19200 bps-N-8-1 |
| Вхідний інтерфейс | Дверний дзвінок х 1, Датчик двері х 1 |
| Інтерфейс виведення | Реле (вихід блокування) х 1 |
| USB | USB 2.0, Type A |
| ЖК-ек ран | 2,4-дюймовий (320 240 LCD-TFT екран) |
| Аудіо | 1 звуковий сигнал і 1 гучномовець |
| Світлодіодний індикатор | живлення/стан (червоний/зелений) |
| живлення | td>DC 12В/2A|
| Температури | 10С - + 55С |
| Вологість | 10% -90% |
| Захист | IP42 |
| Розмір | 205х76,5х37 мм |
Характеристики
- Виробник Hikvision
- Виходи Реле (вихід блокування) х 1
- Входи Дверний дзвінок х 1, Датчик двері х1
- Модель DS-K1T804EF-1
- Розмір 205х76,5х37 мм
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.