TurboHD камера Hikvision DS-2CE16D1T-IT5 (16 мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1790
Аксесуари
Особливості:
- Адаптована під HDTVI технологію
- Відео вихід - 1080p < li>Режим день/ніч (ICR)
- DNR, Smart ІК
- ІЧ підсвічування - 80 метрів
- IP66
Технічні характеристики:
| Камера DS-2CE16D1T-IT5 | |
| Сенсор | 2Мп CMOS Image Sensor |
| Сигнальна система | PAL/NTSC |
| Кількість ефективних пікселів: | 1930 (H) х1088 (V) |
| мінімальна освітленість: | 0.1 Люкс @ (F1.2, АРУ вкл) 0 Люкс @ з ІК |
| Швидкість затвора: | 1/25 ~ 1/50,000с |
| об’єктив: | 16 мм Кут огляду:20.6 |
| Кріплення об’єктива: | М12 |
| Кутирегулиро вки: | Поворот:0 - 360, нахил:0 - 90, обертання:0 - 360 |
| Режим День/Ніч: | ICR фільтр |
| Синхронізація: | На внутрішній |
| швидкість потоку відео: | 25 кадрів/с. |
| Відео вихід: | 1 аналоговий HD вихід |
| Відношення сигнал/шум: | >, 62 дБ |
| Меню | |
| ID камери: | On/Off (0-255) |
| AGC: | Підтримується |
| День/ніч режим: | Колір/ч-б/SMART ІК |
| Баланс білого: | Auto/User/Push/8000K/6000K/4200K/3000K |
| Детектор руху: | On/Off, максимум 4 зони |
| Приватний маски | On/Off, максимум 2 зони |
| BLC | Підтримується |
| Анти-мерехтіння | On/Off |
| Функції | Ціфровое шумозаглушення,дзеркало |
| Загальні | |
| Умови роботи: | -40C ~ + 60C Вологість 90% або менше (без конденсату) |
| живлення: | DC 12В ±, 15% |
| потужність: | 5 Вт |
| Ступінь захисту | IP66 |
| ІЧ підсвічування | до 80 метрів |
| Зв"язок: | по коаксіальному кабелю (потрібен UTC контролер) Протокол:Pelco-C (Coaxitron) |
| Розміри: | 86,22 х 82,05 х 220,13 мм |
| Вага: | 700г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 80 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 80 метрів
Характеристики
- Вид (форм фактор) Циліндрична
- Виробник Hikvision
- Дозвіл 2 Мп, 1920 (H) * 1080 (V)
- Живлення/споживання DC 12В/5Вт
- Клас захисту IP66
- Модель DS-2CE16D1T-IT5 (16 мм)
- Особливості ІЧ-підсвічування, Висока роздільна здатність
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір 86,22 х 82,05 х 220,13 мм
- Чутливість 0.1 Люкс/F1.2 (день), 0 Люкс з Ік
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.