IP камера Hikvision DS-2CD2020F-I (6мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1518
Аксесуари
Особливості:
- роздільна здатність 2 Мп (1920 x 1080)
- Стандарт стиснення H.264
- HD відео вихід
- Низька світлочутливість
- Ступінь захисту:IP66
- ІЧ до 30 метрів
- День/ніч
Характеристики:
| Камера | |
| Матриця | 1/3 Progressive Scan CMOS |
| Чутливість | 0.07 Люкс/F1.2, AGC ON, 0 Люкс з Ік |
| Електронний затвор | 1/25 - 1/100.000 з |
| об’єктив | f=6 мм/F2.0, Кут огляду:45, Кріплення М12 |
| Режим день/ніч | ІЧ-фільтр з автоматичним вимикачем |
| Стандарт стиснення | |
| Формат стиснення | H.264/MJPEG |
| Швидкість передачі | 32 кб/с 16 Мб/с |
| Подвійний потік | Підтримується |
| Зображення | |
| Макс. роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Кадрів/сек. | 25к/с (1920 x 1080), 25к/с (1280 x 720) |
| Параметри зображення | Яскравість, Насиченість і Контраст, налаштовуються через клієнтське ПЗ або веб-браузер |
| BLC | Є,настроюються зони |
| Мережа | |
| Мережеве сховище | NAS |
| Тривога | Виявлення руху, оповіщення при спробі крадіжки, відключення мережі, конфлікт IP-адреси |
| Мережевий інтерфейс | 1 RJ45 10 M/100 M Ethernet порт |
| Протоколи | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour |
| Сумісність | ONVIF, PSIA, CGI |
| Загальні | |
| Сховище | Слот пам"яті micro SD/SDHC/SDXC до 128Гб |
| Робочі умови | -25 C 60 C, Вологість до 90% |
| живлення | 12В DC ±, 10%, PoE (802.3af) |
| потужність | 5.5Вт (ICR вкл:макс. 7Вт) |
| Ступінь захисту | IP66 |
| ІЧ підсвічування | до 30 метрів |
| Розмір | 60x76x138 мм |
| Вага | 300г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична, внутрішня
- Дальність ІЧ-підсвічування 30 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 30 метрів
Характеристики
- Матриця 1/3 Progressive Scan CMOS
- Відео стиск H.264/MJPEG
- Виробник Hikvision
- Дозвіл 2 МП, 1920 (H) х 1080 (V)
- Живлення/споживання DC 12В/PoE (802.3af)/7Вт
- Клас захисту IP66
- Модель DS-2CD2020F-I (6мм)
- Особливості Віддалений перегляд, ІЧ-підсвічування
- Призначення Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення
- Розмір 60x76x139 мм
- Чутливість 0.07 Люкс (день), 0 Люкс з ІК
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.