RFID зчитувач DS-K1102MK
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Знятий з виробництва
Код товару: 1191
Особливості:
- Протокол:RS-485, wiegand
- Тип карт:Mifare
- Синє підсвічування
- DIP перемикання
- Функція Watch dog
- Звуковий сигнал
- Накладний монтаж
- Вбудована сенсорна клавіатура.
Характеристики:
| Модель | DS-K1102MK |
| Система | |
| Процесор | 32 Bit |
| Зчитувач | |
| Формат карт | 13.56MHz (Mifare) |
| Діапазон зчитування | 3-5 см |
| Час відгуку | <, 0.1 c | Функції |
| ID параметри | УстановкаDIP-перемикачана платі |
Аудіо тривога | бипер |
| Інтерфейс | |
| з контролером | RS- 485, wiegand |
| Основні | |
| живлення | td>DC 12В|
| Споживання | 500мА |
| Клавіатура | Вбудована сенсорна клавіатура |
| LCD дисплей | Синє підсвічування |
| Ступінь захисту | IP64 |
| живлення | DC 9-15В/100мА |
| Температури | 40С - +7 0С |
| Вологість | <, 95% |
| Розмір | 121х86х14 мм |
| Вага | 140г |
Основні характеристики
- Ступінь захисту IP64
Показники
- Підключення RS-485, wiegand
Характеристики
- LCD дисплей Синє підсвічування
- Виробник Hikvision
- Модель DS-K1102MK
- Розмір 121х86х14 мм
- Формат карт 13.56MHz (Mifare)
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.