TurboHD Реєстратор Hikvision DS-8108HQHI-SH
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Знятий з виробництва
Код товару: 1844
Аксесуари
Серія DVR DS-8100HQHI-SH (Digital Video Recorder) представляє собою нове покоління рекордеров, розроблених компанією Hikvision, які підтримують:HD-TVI, аналогові і мережеві відеокамери. У поєднанні з безліччю передових технологій, таких як:відео та аудіо кодування, декодування, вбудована системи зберігання даних, мережеві і інтелектуальні технології. Він може працювати як в поодинці в якості записуючого пристрою і взаємодіяти з іншими пристроями для створення всеосяжної системи спостереження.
Особливості:
- Можливість підключення HD -TVI аналогових і IP камер,
- підключаються Coaxitron камери на довгі відстані передачі,
- Можливість підключення мережевих камер, розширення до 10 камер,
- Одночасний HDMI, VGA і CVBS виходи,
- виходи HDMI і VGA з роздільною здатністю 1080р,
- Новий графічний інтерфейс і підтримка запуску запису за допомогою однієї клавіші,
- Миттєве відтворення під час багатоканального перегляду,
- Підтримка синхронного відтворення до 16-каналів з роздільною здатністю 1080P, і перемотування відтворення назад
- для багатоканального режиму,
- Смарт відтворення, li>Ручна діагностика якості відео,
- Налаштування тегів, пошук і відтворення за ключовими словами,
- Блокування і ра зблокіровка записи файлів,
- Підтримка HDD квот і управління групою,
- 8 інтерфейсів SATA і 1 інтерфейс eSATA для запису і резервного копіювання,
- 2 самоадаптівних мережевих інтерфейсу 10/100/1000 Mб/с., 3 режими:за кількома адресами, балансування навантаження, несправність мережі,
- Підтримка доступу по EZVIZ Cloud P2P,
- Підтримка Hikvision DDNS,
- Підтримка нульового каналу кодування, для зменшення пропускної здатності при перегляді кількох камер.
- Функція виявлення мережі,
Характеристики:
| Відео/аудіо вхід | |
|---|---|
| Формат стиснення: | H.264 |
| Аналог і HD- TVI відео входи: | 8-каналів, BNC інтерфейс (1.0Vp-p, 75) |
| Підтримка типів камер: | 720р25, 720р30, 720р50, 720р60, 1080р 25, 1080р30, CVBS |
| IP відеокамери: | 2 - IP камери (розширення до 10) |
| роздільна здатність IP відеокамер: | до 2Мп |
| Аудіо стиснення: | G.711г |
| Аудіовхід: | 8-каналів, RCA (2.0 Vp-p, 1 k) |
| Двостороннє аудіо: | 1-канал, RCA (2.0 Vp-p, 1 k) |
| Відео/аудіо вихід | |
| HDMI і VGA виходи: | 1920х1080р/60Hz, 1280х1024/60Hz, 1280х720/60Hz, 1024х768/60Hz |
| CVBS вихід: | 1-канал, BNC (1.0Vp-p, 75), роздільна здатність:704х576 |
| Швидкість запису: |
|
| Відео бітрейт: | 32 Kbps-10 Mbps | Аудіо вихід: | 2-каналу, RCA (Linear, 1K) |
| Аудіо бітрейт: | 64 Kbps |
| Подвійний потік | підтримується |
| Синхронне відтворення | 8 каналів |
| Жорсткий диск | |
| Тип інтерфейсу | 8 SATA, 1 eSATA |
| Обсяг | до 6 TB |
| Зовнішні інтерфейси | |
| Мережеві інтерфейси: | 2 - інтерфейсу RJ45 - 10/100/1000 Mб/с |
| Мережеві протоколи: | TCP/IP, PPPoE, DHCP, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, SNMP, NFS, iSCSI, UPnP, HTTPS, EZVIZ |
| Дистанційні підключення: | 128 |
| Інтерфейс послідовного введення/виводу: | RS-485 інтерфейс для PTZ - управління, RS-232 |
| USB - інтерфейс: | 3 х USB 2.0 |
| Тривога: | 8вх/3вих |
| Загальні | |
| живлення | AC 220V |
| потужність | <, 45Вт (без жорсткого диска або DVD-R/W) |
| Робоча температура | -10C ~ + 55C |
| Допустима вологість при роботі | 10% ~ 90% |
| Розмір (мм) | 445x470x90 мм |
| Вага | <, 8 Кг (без HDD) |
Основні характеристики
Характеристики
- eSata є
- Інтерфейси RS-485, RS-232, 3хUSB
- Відео виходи HDMI, VGA
- Відео стандарт Аналог і HD-TVI, 2-IP камери (розширення до 10)
- Виробник Hikvision
- Дозвіл запису 1080р/720P/VGA/WD1/4CIF/CIF
- Кількість HDD 8 SATA HDD
- Кількість аудіовходів 8 каналів
- Кількість відеовходів 8 каналів
- Модель DS-8108HQHI-SH
- Пульт д/у є
- Розмір 445 x 470 x 90 мм
- Швидкість запису 1080р/720р - 25 к/с
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.